BIST 1.107
DOLAR 8,38
EURO 9,79
ALTIN 507,03
HABER /  GÜNCEL

Eski eşini ağzını bantladıktan sonra öldüren adam yakalandı

İstanbul'da cani adam, barıştığı eski eşini yatak odasında ağzını bantladıktan sonra boğarak öldürdü. Eski eşini öldürdüğü odanın duvarına "Bunu siz istediğiniz" yazan cani adam, küçük kağıtlara da "Çocuklarıma hakkımı helal ediyorum. Onlar da haklarını bana helal etsinler" dedi.

Abone ol

İstanbul Fatih'te Tuncay Tezcan barıştığı eski eşini uyurken ağzını bantladıktan sonra boğazını sıkarak öldürdü. Tuncay Tezcan'ın eski eşini öldürdüğü odanın duvarına "Bunu siz istediniz" yazdığı öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre, 7 yıl önce boşanan Ayşe Özlem Bağdemir ve Tuncay Tezcan çifti 10 ay önce barışarak Fatih Mevlanakapı Mahallesi'nde iki çocuklarıyla birlikte yaşamaya başladı. Aynı kırtasiyede çalışan ikili arasında tekrar anlaşmazlık çıktı.

Ağzını ve boğazını bantlayarak boğdu

Gece saatlerinde 49 yaşındaki Tuncay Tezcan, 45 yaşındaki Ayşe Özlem Bağdemir uyurken ağzını bantladıktan sonra boğazını sıkarak öldürdü. Tuncay Tezcan cinayeti oğluna söyledikten sonra evden pijamalarıyla kaçtı. Çiftin 18 yaşındaki oğlu ve 10 yaşındaki kızları, babalarının annelerinin öldürüldüğünü, kendisinin de evde bulunan çok sayıda ilacı içerek ölmek istediğini söylediğini belirterek durumu polis ekiplerine bildirdi.

Polis annesini takip etti

Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, Tuncay Tezcan'ı yakalamak için çalışma başlattı. Polis, elinde bir poşetle evden çıkan Tuncay Tezcan'ın annesini takibe aldı. Kadın, Zeytinburnu Merkezefendi Mezarlığı'nda oğlu ile buluştu. Bunun üzerine harekete geçen polis, bacağı da kırık olan Tuncay Tezcan'ı yakaladı.

Bacağının nasıl kırdığının bile farkında değil

Polis ekipleri Tezcan'ın yaklaşık 24 saattir mezarlıkta yattığını bilincinin kapalı olduğunu ve bacağının nasıl kırıldığını bile bilmeyecek kadar ilaç içtiğini tespit etti. Tezcan, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Eşini öldürdüğü odanın duvarına 'bunu siz istediniz' yazdı

Bu arada Tuncay Tezcan'ın evden kaçmadan önce eski eşini öldürdüğü odanın duvarına 'Bunu siz istediniz' yazdığı öğrenildi. Tezcan'ın küçük kağıtlara da 'Çocuklarıma hakkımı helal ediyorum. Onlar da haklarını bana helal etsinler', 'Bunu bana siz yaptınız', 'Yaşananların bütün sorumlusu o' yazılı notlar bıraktığı da belirlendi.

ÖNCEKİ HABERLER
Kayseri'de yaşlı çift bahçelerinde ölü bulundu
Hayal kırıklıkları devrede Terazi Burcu Hande Kazanova 27 Mayıs-2 Haziran 2019
Bakan Selçuk: Yeni ortaöğretim modelinde eleştirileri dikkate alacağız
Altın Palmiye'nin sahibi belli oldu
Bakan Soylu: Yapılan hilelere itirazımız oldu
Talat Bulut evli mi kızı Hazal Bulut'un annesi kimdir?
Yorumlar 5 yorum