HABER /  POLİTİKA

Erdoğan ve Akar'ın Kayseri iftarı! Gül katılıyor mu?

KAYSERİ'de yarın akşam belediye tarafından verilen geleneksel iftar yemeği var. Bu iftarda gözler Abdullah Gül'de olacak. Kayseri iftarına Cumhurbaşkaın Erdoğan ve Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar katılıyor.

KAYSERİ Büyükşehir Belediyesi'nin geleneksel iftarının davetli listesi Abullah Gül merakını körükledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar bu iftarda olacak.

Herkesin merak ettiği soru Abdullah Gül'ün iftara katılıp katılmayacağıydı. Sorunun yanıtı ortaya çıktı. Abdullah Gül de Kayseri iftarına katılıyor.

Abdullah Gül yarın İstanbul’dan Kayseri’ye erken giderek bir süre önce vefat eden babası Ahmet Hamdi Gül’ün mezarını da ziyaret edecek. Erdoğan ve Gül en son bir mezuniyet töreninde biraraya gelmişlerdi. Abdullah Gül Ankara'daki AK Parti'nin iftarına katılmamıştı. O iftarda Ahmet Davutoğlu'nun da olmaması dikkat çekmişti.

HULUSİ AKAR DA KATILIYOR
Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeği 1'inci Komando Tugayı'nda verilecek. İftara Erdoğan ve Gül ile birlikte Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar da katılacak.

İftarda tugaydaki askerler, şehit yakınları, gaziler ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Vali Süleyman Kamçı, ev sahibi olarak Kayseri Büyükşehir Belediye başkanı Mustafa Çelik, kuvvet komutanları olacak.

ÖNCEKİ HABERLER
Mustafa Ceceli'ye ABD dönüşü kötü haber
'FETÖ abisi' adliye yapılanmasını tek tek anlattı
24 ili vuracak! Son hava durumu tahmini kötü
Aselsan'daki FETÖ operasyonunda kimler gözaltında?
LYS soruları 2017'de bu konuları bilen fark atacak!
Emekli maaşı fark ödemesi hangi gün yatacak doğum tarihine göre liste
Yorumlar 4 yorum