BIST 1.461
DOLAR 8,39
EURO 10,16
ALTIN 506,76
HABER /  GÜNCEL

Erdoğan AK Parti'ye neden düşman kesildiklerini açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kastamonu'da son dakika açıklamalarda bulundu. Erdoğan; ''Her alanda potansiyelimize güvenerek ekonomimizi güçlendirdik. Oyunları bozarak, karanlık planları bozarak geleceği aydınlattık. Milletimizle birlik olduğumuz, insanlara güven aşıladığımız, devletimizi ayağa kaldırdığımız için bize düşman oldular'' dedi.

Abone ol

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Kastamonu’da düzenlediği mitinge katılarak vatandaşlara hitap etti.  Erdoğan burada önemli açıklamalarda yaptı.

AK Parti Türkiye'nin alıcılarını kendi tarihine, medeniyetine ayarladığı için bu kadar saldırı altındadır diyen Erdoğan ''Her alanda potansiyelimize güvenerek ekonomimizi güçlendirdik. Oyunları bozarak, karanlık planları bozarak geleceği aydınlattık. Milletimizle birlik olduğumuz, insanlara güven aşıladığımız, devletimizi ayağa kaldırdığımız için bize düşman oldular.'' dedi. İşte Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları:

İstanbul'da yaşanan helikopter kazasında şehit olan askerlerimize Rabbim'den rahmet diliyorum. Hazır mısınız "Memleket İşi Gönül İşi" diyor muyuz? Cumhur'un partisi AK Parti'ye mühür vuruyor muyuz? Türkiye üzerindeki hesaplar ne ise bugün de aynıdır. Çünkü Türk Türk'tür hasımları da aynı hasımlardır. Türkiye güçlü olmaya, güçlü kalmaya ve sürekli ileriye gitmeye mecburdur. Güçlü olmak için bir olacağız iri olacağız, diri olacağız hep birlikte burada olduğu gibi Türkiye olacağız. Birbirimizi Allah için seveceğiz. Makam için değil, para pul için değil işte bu şekilde yürüyeceğiz.

AK PARTİ O YÜZDEN BU KADAR SALDIRI ALTINDA: AK Parti Türkiye'nin alıcılarını kendi tarihine, medeniyetine ayarladığı için bu kadar saldırı altındadır. Geçtiğimiz 17 yılda gönül dünyamızı sonuna kadar açarak, tüm imkanları hareket geçirerek Türkiye şemsiyesini büyüttük. Halka tepeden bakanların aksine milletin üzerine irade tanımayarak demokrasimizi ileriye taşıdık. Gurur, kibir olmayacak dedik.

DEVLETİMİZİ AYAĞA KALDIRDIĞIMIZ İÇİN BİZE DÜŞMAN OLDULAR: Her alanda potansiyelimize güvenerek ekonomimizi güçlendirdik. Oyunları bozarak, karanlık planları bozarak geleceği aydınlattık. Milletimizle birlik olduğumuz, insanlara güven aşıladığımız, devletimizi ayağa kaldırdığımız için bize düşman oldular.

FİYATLAR DAHA DA YARIYA İNECEK: Sandıklara sahip çıkacağız. İrademize, geleceğimize sahip çıkacağız. Yeri geldi milletimizi böldüler. Yeri geldi proje örgütlerle ülkemiz esir alınmak istendi. Partimizi kurduk, 16 ayda iktidar olduk. Demokrasimizi geliştirdik, ekonomiyi güçlendirdik. Ülkemizi ve milletimizi hiç rahat bırakmadılar. Onlar bizi sıkıştırdıkça biz daha kilitlendik. Biz sorumluluğumuzun ve mücadelenin öneminin farkındayız.

TÜRKİYE'Yİ İSTEDİKLERİ GİBİ EĞİP BÜKMEDİLER: Bugüne kadar hiçbir meselede Türkiye'yi istedikleri gibi eğip bükemediler. Kurla, faizle, diplomasiyle, algıyla olmuyor; ülkemizi soğan, patates, patlıcan, salatalık üzerinden ters köşe yapmaya çalışıyorlar. Şimdi artık çadırlar kuruldu. Tanzim satış yerlerini kurduk, fiyatlar yarıya indi, daha da inecek. Temizlik ürünlerinden tutun neler varsa onları satmaya başlayacağız. Bunlar terör estirdiler.

ÖNCEKİ HABERLER
Gaziantep'te kanalizasyon hattında patlama: 6 yaralı
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Medipol Başakşehir'den Clichy açıklaması
Poşetlerle ilgili beyanda bulunmayana 18 bin 43 lira ceza!
Kılıçdaroğlu'dan Kartal'daki bina ile ilgili şok açıklama
AÖF kayıt yenileme bahar dönemi 2019
Hulusi Akar'dan kritik ziyaret
Rize'de binalar yan yattı korkutan görüntü
Hızır orucu rüyası nedir 2019 nasıl nasıl görülür, kimler görür?
Halk Sebze satış yerleri! Hal esnafı panikle fiyat indirdi rakama bakın
Yorumlar 8 yorum