BIST 9.722
DOLAR 32,55
EURO 34,98
ALTIN 2.424,07
HABER /  GÜNCEL

Dövme oğlum al bileziğimi

82 yaşındaki kadın, kendisini dövüp bileziklerini almaya çalışan torununa böyle yalvardı.

Abone ol 82 yaşındaki kadın, karanlıkta kendisini dövüp kolundaki bilezikleri almaya çalışırken küfürler eden saldırganın sesinden torunu olduğunu anladı.

ADANA’da bir süre önce çalıştığı tekstil firmasından çıkarılan ve işsiz kalan iki çocuk babası Salih Çetin (32), yalnız yaşayan babaannesi Ümmügülsüm Çetin’in (82) bileziklerini çalmayı planladı. Babaannesinin evine camdan giren Salih Çetin, karanlıkta üzerine atladığı babaannesini yere düşürdü.

Elindeki sopayla babaannesine vuran Salih Çetin, yaşlı kadının kolundaki bilezikleri almak istedi. Ancak kendisine direnen babaannesine öfkelenen torun küfretti. Sesinden gaspçının torunu olduğunu anlayan Ümmügülsüm Çetin, "Oğlum bileziklerden birini al git. Ne olur dövme beni" dedi. Buna rağmen babaannesini sopayla dövmeyi sürdüren Salih Çetin, yaşlı kadının kolundaki 3 bileziği aldıktan sonra kaçarak kendi evine gitti. Ümmügülsüm Çetin ifadesinde gaspçının yüzünü görmediğini, ancak döverken küfredenin torununun sesi olduğunu söyledi. Polisler, Salih Çetin’i yakaladı ve evinde gasp edilen 3 bileziği buldu. Gözaltına alınan Salih Çetin’in annesi Hayriye Çetin, sinir krizleri geçirdi ve kayınvalidesine, "Oğluma iftira attın. O böyle şey yapmaz" diye bağırdı. Soruşturma sürüyor.