BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55
HABER /  MEDYA

Diriliş Ertuğrul son bölüm şok etti 59. bölüm fragmanı izleyin

Diriliş Ertuğrul son bölümü ile dün akşam şok etti Diriliş Ertuğrul son bölüm izleyin. Noyan'ın büyük bir plan yaparak Gökçe'yi ele geçirmesi heyecan fırtınası yarattı. Peki Ertuğrul'un yeni planı şimdi ne Diriliş Ertuğrul 59. bölüm fragman izleyin.

Abone ol

Diriliş Ertuğrul son bölüm dün akşam yine nefesleri kesti Ertuğrul'un 58. bölüm final sahnesi olay oldu. Diriliş Ertuğrul son bölüm izleyin. Noyan'ın binbir oyunla Gökçe'yi kaçırması obada şok etkisi yarattı ve Ertuğrul harekete geçti. Ertuğrul, Tuğtekin ve Sungur Tekin, Noyan'ın mağarasına baskı yaptılar fakat onu orada bulamadılar. Peki Diriliş Ertuğrul 59. bölüm fragmanında neler olacak. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm-59. bölüm fragmanı internethaber'de olacak.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 59. BÖLÜM FRAGMANI İZLEYİN

Her hafta çarşamba günü saat 20.00'de TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul bu haftaki bölümüyle izleyicileri heyecanlandırdı. Şehzade Yiğit'in Ertuğrul'dan isteği herkesi şok etti. İzleyicilerin şimdi merak ettiği soru Diriliş Ertuğrul 59. bölüm fragmanı da neler olacağı oldu. Duygu yüklü bir bölümle ekranlara gelen dizide Gökçe, Noyan'ın kurduğu tuzaktan sonra kaçırıldı.

TUĞTEKİN KAHROLDU!

Ertuğrul ve arkadaşları Noyan'ın yerini tespit etmişken mağarada onu bulamayınca ne yapacaklarını şaşırttılar. Diriliş Ertuğrul fragman da Gökçe'nin Goncagül'ü öldürmesi izleyiciyi şaşırttı. Gökçe'nin kaçırıldığını öğrenen Tuğtekin kahroldu. Hayme ve Ertuğrul elinden geldiğince Tuğtekin'i teselli etmeye, kötü bir şey yapmaması için mücadele etmeye başladı.

Ertuğrul Gökçe'yi kaçıran hainin obanın içinde olduğunu söyledi. Oba halkı bu habere son derece şaşırırken Tuğtekin bu hainin Boğaç olduğunu söyleyince ortalık birbirine girdi. Ardı ardına meydana gelen gelişmelerden kafası karışan oba halkı en sonunda Tuğtekin'in haklı olduğunu gördü.

NOYAN'IN BÜYÜK PLANI

Noyan büyük bir plan yaparak mağaraya Gökçe'nin elbisesiyle bir mesaj bıraktı. Boğaç'ın dediklerine uyan Gökçe mezarlık civarına doğru gitti. Tam o sırada Gökçe, Noyan tarafından ele geçirildi. Noyan yaptığı büyük planla herkese rağmen Gökçe'yi kaçırmayı başardı.TUĞTEKİN ACI HABERİ ALIYOR

Tuğtekin obaya döner dönmez Gökçe'nin kaçırıldığının haberini aldı. Tuğtekin büyük bir hüznün içinden boğulurken onu Hayme Ana ve Ertuğrul teselli etti. Öte yandan Ertuğrul Gökçe'nin kaçırılmasının ardından obadan biri olduğunu tahmin etti. Bunu oba halkıyla paylaşınca herkes büyük bir şok geçirdi.

BOĞAÇ'IN HAİN OLDUĞU ORTAYA ÇIKIYOR

Tuğtekin olanların az da olsa farkında olarak hainin Boğaç olduğunu söyleyince ortalık karıştı. Bir müddet sonra herkes Tuğtekin'in haklı olduğunu gördü. Noyan'ın elinde esir olan Gökçe, yaptığı bir hamleyle Goncagül'ü öldürdü. Şehzade Yiğit Ertuğrul'a bir mektup yazarak kendisine biat etmesini istedi.DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER OLDU

Sadettin'in yazdığı mektup ortalığın karışmasına neden oldu. Sadettin, Sultan'a Şehzade Yiğit'in arkasına Türkmen beylerini alarak sultanlığını herkese duyurduğunu yazdı. Bunun üzerine sultan Sadettin'den Şehzade Yiğit'i idam etmesini istedi. Sadettin, Sultan'a yazdığı mektupta Ertuğrul'un da ona destek olduğundan şüphelendiğini söyledi. Noyan'ın eline düşen Turgut infazını beklemeye başladı. Tam infaz edileceği sırada Turgut, Şehzade Yiğit tarafından kurtarıldı. Noyan her ne kadar Şehzade Yiğit'ten emir almak istemese de Goncagül tarafından sakinleştirildi. Sadettin Köpek obaya gelerek başta oba beyleri olmak üzere herkesi uyardı. Ertuğrul, Sungur Tekin ve Tuğtekin, Noyan'ın bulunduğu yeri bastıklarında onu orada bulamadılar. Şehzade Yiğit'ten emir almayı kendine yediremeyen Noyan, Goncagül'ün onu ikna etmesiyle bu duruma ses çıkarmadı. Sadettin Köpek Dündar'ı Sungur Tekin'e vererek onun güvenini kazanmaya başladı. Sadettin ve Sungur'un ilişkilerindeki düzelme Ertuğrul ve Sungur'un arasının bozulmasına neden oldu.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL KONU

Ertuğrul doğduktan sonra onun için 'O Güneşi bayrak, göğü çadır eyleyip kısraklarını uçsuz bucaksız ovalara sürdü. Yağız yeri titretip, mavi göğü deldi. Pusatlarını yar eyleyip, ordularını gür kıldı. Daha çok denize, daha çok toprağa ilahi muştuyu taşıdı. Dünyanın iki hükümdara dar geldiğine inandı. Ve dünyayı bir hükümdara yar kıldı. Süleyman Şah oğlu Ertuğrul ümitlerin tükendiği bir çağda dirilişin adı oldu.' ifadeleri kullanılmaktadır. Osmanlı İmparatorluğu'nun doğuşundan itibaren olan sürecin anlatıldığı dizi de devletin büyüklüğünün sırrı ise Diriliş Ertuğrul'un öyküsünde gizlenmiş. Hem dünyanın kaderini değiştirenlere, hem boyun eğmeyenlere hem de büyük aşklara ve şahit olduğumuz dizi de bugünün ve geçmişin hikayesi yer alıyor. Kayılar Moğolların baskılarından ve zulümlerinden yılmış göç etmeye hazırlanırken Haçlıların eline düşerler ve ava giden Ertuğrul tarafından kurtarılırlar. Obaya getirdikleri aile ise Ertuğrul'un hanedan üyesi olduğundan habersizdir ve Ertuğrul ailenin kızı Halimeye aşık olmuştur. Üstelik onların gelişi ile birlikte daha büyük tehditler oluşacaktır.

ÖNCEKİ HABERLER
170 ödül sahibi komandoyu bitiren piknik
Kocaeli'de Çeçen uyruklu vatandaşa infaz
Umreye giden Roman vatandaşlara uğurlama töreni
Polise saldıran terörist sınırda yakalandı
Şimdiye kadar kaç PKK'lı öldürüldü! İşte bilanço
Hacamat günleri kasım ayı hacamat hangi günler yapılır?
Yorumlar 4 yorum