BIST 1.325
DOLAR 7,95
EURO 9,46
ALTIN 462,80
HABER /  MEDYA

Diriliş Ertuğrul 121.son bölüm sezon finali savaş yeniden başlıyor!

TRT 1'in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul 121.son bölüm ile izleyici karşısına çıktı sezon finali yaptı. Diriliş Ertuğrul sezon finalinde savaş yeniden başladı. Peki Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte Diriliş Ertuğrul 121.son bölüm sezon finali özeti .

Abone ol

TRT 1'in kültleşen dizisi Diriliş Ertuğrul 121.son bölüm ile izleyiciyi ekran başına kilitledi. Diriliş Ertuğrul 121.son bölümü ile sezon finali yaptı. Gelecek sezon neler olacağı ise çok merak ediliyor. Peki Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak? Gelin önce Diriliş Ertuğrul 121.son bölümde sezon finalinde neler yaşanmış özetine bir bakalım.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 121.SON BÖLÜM SEZON FİNALİNE NELER OLDU ÖZETİ; Ertuğrul Bey, Ögeday Han’a tabi olmayı kabul etmiş ve Ögeday, beklenmedik bir şekilde Ertuğrul’dan Selçuklu’nun sultanı olmasını istemişti. Almıla ise Hayme’nin gözünde iyice yer edinmiş ve artık obaya yerleşmişti. Moğol karargâhında ise Ögeday Han’ın beklenmedik bir şekilde ölümü herkesi sarsmıştı. Ertuğrul, bunun üzerine gelen tehlikeyi sezmiş ve karargâhtan kaçmıştı. Böylece Ertuğrul ve onun peşine düşen Noyan arasında amansız bir kovalamaca başlamıştı. Günalp ise Moğol casuslarını yakalamış ve konuşturmayı başarmıştı. Turgut ve Bamsı, Almıla’nın aslında Noyan’ın kardeşi Alangoya olduğunu öğrenmiş ve bunu Ertuğrul’a söylemişlerdi. Bunun üzerine hep birlikte dörtnala Kayı Obası’na doğru yola koyulmuşlardı…
 
Ertuğrul ve alplar, Noyan’dan yakasını kurtarıp sağ salim Kayı Obası’na gelebilecekler mi? Osman’ı öldürmek için harekete geçen Almıla, Osman’a zarar vermeden Ertuğrul ve alplar onun cezasını kesmeyi başarabilecekler mi? Ögeday’ın ölümünden sonra Noyan nasıl bir hamle yapacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK; henüz net bir tarih yok ancak Diriliş Ertuğrul, konusu değişerek, Eylül'de yeni sezon ile karşımızda olacak.

ÖNCEKİ HABERLER
Bursluluk sınav soru cevapları İOKBS tüm kitapçık türleri
Belçika'da Türkler otobanda ‘misket’ oynarsa...
Polis Akademisi sınav sorularının çalınması davasında ceza yağdı
NATO'dan flaş Türkiye açıklaması
FETÖ'ye 'Yasadışı Dershane' soruşturması!
Kenan Işık'a ne oldu hastalığı nedir Kenan Işık son durumu nasıl
Yorumlar