BIST 1.467
DOLAR 7,40
EURO 8,96
ALTIN 438,37
HABER /  MEDYA

Diriliş Ertuğrul 118.yeni bölüm fragmanında Noyan Ertuğrul'u Bey'in peşinde

TRT 1'in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul 117.son bölüm ile izleyici karşısına çıktı hemen ardından Diriliş Ertuğrul 118.yeni bölüm fragmanı merak edilir oldu. Sona yaklaşırken Diriliş Ertuğrul'da heyecan artıyor. İşte Diriliş Ertuğrul 118.yeni bölüm fragmanı.

Abone ol

TRT 1'in kültleşen dizisi Diriliş Ertuğrul 117.son bölüm ile izleyiciyi ekran başına kilitledi. Halime Hatun öldükten sonra Ertuğrul Bey'in ne yapacağı merak ediliyor. Diriliş Ertuğrul 117.son bölüm ile nefesleri keserken hemen ardından Diriliş Ertuğrul 118.yeni bölüm fragmanı aranmaya başlandı. Gelin önce Diriliş Ertuğrul 117.son bölümde neler yaşanmış özetine bir bakalım hemen ardından Diriliş Ertuğrul 118.yeni bölüm fragmanını izleyelim. 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 117.SON BÖLÜMDE NELER OLDU ÖZETİ;  Nice vakittir heyecanla beklenen Osman, nihayet doğmuş ve Kayı Obası’ndaki herkes büyük bir sevinç yaşamıştı. Ancak bu mutluluk pek uzun sürmemiş ve Halime’nin beklenmedik ölümüyle Kayı Obası’na büyük bir yas hâkim olmuştu. Bunun yanında eski düşman Noyan çıkagelmiş ve Ertuğrul’a karşı Tekfur Kritos ile iş birliği yapmak üzere buluşmuştu. Tekfur Kritos ise Marya’nın kendisine ihanet ettiğini öğrenmiş ve onun cezasını kesmişti…

Halime’nin ölümüyle aç kalan Osman’a bir süt anası bulunabilecek mi? Noyan’ın Ertuğrul’a karşı ilk hamlesi ne olacak? Noyan, Almıla üzerinden nasıl bir oyun kuracak? Tekfur Kritos, Halime’nin ölümüyle güçsüz düştüğünü sandığı Ertuğrul’a karşı nasıl bir hamlede bulunacak? Halime’nin ölümüyle sarsılan Kayı Obası’nda ahvâl ne olacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 118.YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ÖNCEKİ HABERLER
TSK'dan İdlib'e yeni gözlem noktası!
Decathlon Kar Montu İle -10 °C Kadar Koruma
Sen Anlat Karadeniz 17.yeni bölüm fragmanı yayınlandı Mercan ölecek mi
Tamam mı, devam mı? Fatih Portakal da tercihini açıkladı
Cem Uzan'dan bomba açıklamalar! Erdoğan...
Aydın'da işadamına otomobilinde silahlı saldırı
Furkan Vakfı'nda ele geçirilen belgeler şoke etti
Maliye Bakanı Ağbal'dan flaş Varlık Barışı açıklaması
Erdoğan'dan ABD'ye İran tepkisi! Kaybedeceksiniz!
Karar sonrası Suudiler'den şaşırtan hamle!
Yorumlar 4 yorum