BIST 1.445
DOLAR 8,29
EURO 10,08
ALTIN 489,24
HABER /  POLİTİKA

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan telefon diplomasisi

Anadolu Ajansı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kazakistan Cumhurbaşkanı Kasım Cömert Tokayev, Kazakistan’ın ilk Cumhurbaşkanı Elbaşı Nursultan Nazarbayev, Pakistan Başbakanı İmran Han ve Tunus Cumhurbaşkanı Kays Said ile telefonda görüştü.

Abone ol

İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Kazakistan Cumhurbaşkanı Kasım Cömert Tokayev karşılıklı olarak Ramazan Bayramı tebriğinde bulundukları görüşmede, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadelede iş birliği konuları başta olmak üzere Türkiye-Kazakistan ilişkilerinin güçlendirilmesine yönelik adımlar ele alındı.

Pakistan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pakistan Başbakanı İmran Han ile telefonda görüştü. İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre görüşmede; karşılıklı Ramazan Bayramı tebriğinde bulunulurken, ikili ülke ilişkileri, bölgesel meseleler ve yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadelede iş birliği konuları ele alındı.

Tunus

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tunus Cumhurbaşkanı Kays Said ile telefonda görüştü. İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre; görüşmede karşılıklı Ramazan Bayramı tebriğinde bulunulurken, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele başta olmak üzere ikili ilişkiler ve bölgesel meseleler ele alındı.

ÖNCEKİ HABERLER
Kim bu Ramazan Hoca? Hadi Özışık anlatıyor
Güney Kore'de ulaşım araçlarında maske takılması zorunlu hale getirildi
Tunç Soyer'den o tweet için açıklama var!
Sadık Albayrak'ın acı günü
Galatasaray'da Belhanda ve Feghouli ile yollar ayrılıyor
AK Parti ve MHP itiraz etti İBB sosyal yardım taleplerini durdurdu
Şırnak'ta PKK'nın evlerinden ettiği vatandaşlar TOKİ'nin yaptığı konutlara kavuştu
Kocaeli'de 3 yaşındaki çocuk çöp kamyonunun altında can verdi
Ekonomist Nouriel Roubini'den korkutan açıklama! 2008 krizini de bilmişti
El Bab'da bomba yüklü araçla saldırı düzenlendi
Yorumlar 3 yorum