BIST 1.061
DOLAR 7,29
EURO 8,53
ALTIN 477,15
HABER /  GÜNCEL

Çirkin mesajı tepki çekmişti: O müdür hakkında flaş gelişme!

Acıbadem Sağlık Grubu, Irak'ın İran sınırına yakın Halepçe kenti yakınında meydana gelen ve 500'ü aşkın kişinin yaşamını yitirdiği depremin ardından Twitter hesabından "Hazır deprem olmuş bırakalım gebersinler" mesajı paylaşan çalışanı Ö.I. ile ilişkilerini kestiklerine dair bir mesaj yayınladı.

Abone ol

Kurumun resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, Acıbadem Sağlık Gurubu'nda müdür olarak görev yapan ve Irak'ın İran sınırına yakın Halepçe kenti yakınında meydana gelen ve 500'ü aşkın kişinin yaşamını yitirdiği depremin ardından Twitter hesabından "Hazır deprem olmuş bırakalım gebersinler" mesajını paylaşan çalışanı Ö.I. ile ilgili olarak ön soruşturma yapıldığı ve bunun sonucunda çalışan ile kurumun ilişiğinin kesildiği belirtildi.

Hastane, paylaşılan mesajdaki nefret söyleminin herkesi üzdüğünü belirtirken "İnsan sağlığı odaklı hizmet sunan, Hipokrat yemini etmiş binlerce uzmanın çalıştığı, temel insan haklarını benimsemiş bir kurum olarak Acıbadem; din, dil, ırk gibi her türlü ayrımcılığın karşısındadır ve karşısında olacaktır" ifadelerine yer verdi.

'Bırakalım gebersinler' paylaşımı müdürün başını yaktı

ÖNCEKİ HABERLER
Bahçeli'nin çıkışına AK Parti'den ilk yorum!
Esra Erol Adana doğumevi skandal üstüne skandal!
14 yaşında kaçırıldı tecavüz edildi Olay Yeri Melike bulundu mu?
Meclis'in resmi hesabından tepki çeken paylaşım!
Arabistan'da zorla mı tutuluyor? Hariri'den yeni açıklama
ATA AÖF yaz okulu ders seçimi ders ekle/sil ekranı giriş
Yorumlar 8 yorum