BIST 10.471
DOLAR 32,77
EURO 35,09
ALTIN 2.457,99
HABER /  SEÇİM

CHP İstanbul 2. bölge aday listesi

CHP İstanbul 2. bölge milletvekili adayları listesi saat 17.00'de açıklandı. CHP İstanbul 2. bölge milletvekili adayları listesi chp.org sitesinden açıklandı.

Abone ol

7 Haziran 2015 CHP İstanbul milletvekili aday listeleri chp.org sitesinden saat 17.00 itibariyle açıklandı.

CHP sitesinden İstanbul aday listesinini tamamını yayımladı. YSK'ya teslim edilen CHP İstanbul aday listesi...

CHP milletvekili adayları tam listesi

İSTANBUL 2. BÖLGE ADAYLARI      

İSTANBUL         2. Bölge     1       SELİNA DOĞAN         ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
İSTANBUL         2. Bölge     2       AYKUT ERDOĞDU    ÜNİVERSİTE     DENETÇİ  
İSTANBUL         2. Bölge     3       MUSTAFA Sezgin Tanrıkulu         YÜKSEK LİSANS     AVUKAT   
İSTANBUL         2. Bölge     4       DURSUN ÇİÇEK        YÜKSEK LİSANS         EMEKLİ     
İSTANBUL         2. Bölge     5       SÜLEYMAN Sencer Ayata    YÜKSEK LİSANS     SOSYOLOG      
İSTANBUL         2. Bölge     6       GÜLAY YEDEKCİ ARSLAN         ÜNİVERSİTE         MİMAR      
İSTANBUL         2. Bölge     7       KADRİ Enis Berberoğlu       ÜNİVERSİTE         EKONOMİST     
İSTANBUL         2. Bölge     8       DİDEM ENGİN   YÜKSEK LİSANS         MÜHENDİS        
İSTANBUL         2. Bölge     9       MUSTAFA SARIGÜL ÜNİVERSİTE     İŞADAMI   
İSTANBUL         2. Bölge     10     YÜKSEL MANSUR KILINÇ ÜNİVERSİTE         YÖNETİCİ 
İSTANBUL         2. Bölge     11     CENGİZ ALP     YÜKSEK LİSANS       DOKTOR  
İSTANBUL         2. Bölge     12     ÇETİN SOYSAL         LİSE EMEKLİ     
İSTANBUL         2. Bölge     13     MELDA ONUR  ÜNİVERSİTE     YÖNETİCİ 
İSTANBUL         2. Bölge     14     HÜLYA ÇİĞDEM ANAD İBRAHİMHAKKIOĞLU         ÜNİVERSİTE     GAZETECİ         
İSTANBUL         2. Bölge     15     GÜL YÜKSEL    ÜNİVERSİTE     SİYASET BİLİMCİ     
İSTANBUL         2. Bölge     16     ZEYNEL ÖZTÜRK     ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
İSTANBUL         2. Bölge     17     İNAN GÜNEY    YÜKSEK LİSANS       MALİ MÜŞAVİR 
İSTANBUL         2. Bölge     18     DURSUN BULUT       ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS        
İSTANBUL         2. Bölge     19     ÖZGÜR KOÇAK         YÜKSEKOKUL  İŞADAMI   
İSTANBUL         2. Bölge     20     MEHMET ERCAN KARAKAŞ      ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS        
İSTANBUL         2. Bölge     21     GÜVEN KARATAŞ     ÜNİVERSİTE     YÖNETİCİ 
 
İSTANBUL       2. Bölge22SEYFULLAH BEYSÜLENÜNİVERSİTEEMEKLİ                                                    
İSTANBUL         2. Bölge     23     MUSTAFA OZAN ŞER        ÜNİVERSİTE         İŞADAMI   
İSTANBUL         2. Bölge     24     TEVFİK CEM TÜZÜN ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS        
İSTANBUL         2. Bölge     25     MEHMET SEVİGEN   LİSE İŞADAMI   

İSTANBUL         2. Bölge     26     HÜLYA GÜNTAŞ       YÜKSEKOKUL         ÖĞRETMEN