BIST 5.389
DOLAR 22,19
EURO 23,88
ALTIN 1.401,87
HABER /  SEÇİM

CHP İstanbul 1. bölge aday listesi

CHP İstanbul 1. bölge milletvekili adayları listesi saat 17.00'de açıklandı. CHP İstanbul 1. bölge milletvekili adayları listesi chp.org sitesinden açıklandı.

Abone ol

7 Haziran 2015 CHP İstanbul milletvekili aday listeleri chp.org sitesinden saat 17.00 itibariyle açıklandı.

CHP sitesinden İstanbul aday listesinini tamamını yayımladı. YSK'ya teslim edilen CHP İstanbul aday listesi...

CHP milletvekili adayları tam listesi

CHP İSTANBUL 1. BÖLGE ADAYLARI

İSTANBUL         1. Bölge     1       ŞAFAK PAVEY YÜKSEK LİSANS       YÖNETİCİ 
İSTANBUL         1. Bölge     2       GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ   YÜKSEK LİSANS         DİŞ HEKİMİ        
İSTANBUL         1. Bölge     3       Gürsel Tekin         LİSE YÖNETİCİ 
İSTANBUL         1. Bölge     4       BARIŞ YARKADAŞ    LİSE GAZETECİ         
İSTANBUL         1. Bölge     5       MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ      YÜKSEK LİSANS     MALİYECİ 
İSTANBUL         1. Bölge     6       MAHMUT TANAL       ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
İSTANBUL         1. Bölge     7       ilhan kesici   YÜKSEK LİSANS         MÜHENDİS        
İSTANBUL         1. Bölge     8       OĞUZ KAAN SALICI  ÜNİVERSİTE     siyaset BİLİMCİ     
İSTANBUL         1. Bölge     9       ihsan özkes  YÜKSEK LİSANS       MÜFTÜ     
İSTANBUL         1. Bölge     10     ONURSAL ADIGÜZEL        ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS        
İSTANBUL         1. Bölge     11     ALİ ÖZCAN        ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS        
İSTANBUL         1. Bölge     12     METİN AĞIRMAN       ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS        
İSTANBUL         1. Bölge     13     KADİR GÖKMEN ÖĞÜT     ÜNİVERSİTE     DİŞ HEKİMİ      
İSTANBUL         1. Bölge     14     CEM HAYDAR BEKTAŞ     YÜKSEK LİSANS         EKONOMİST     
İSTANBUL         1. Bölge     15     BİRSEN TURSUN DEMİREL       ÜNİVERSİTE         DOKTOR  
İSTANBUL         1. Bölge     16     İRFAN KARACAN      ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
İSTANBUL         1. Bölge     17     BERHAN ŞİMŞEK      YÜKSEK LİSANS         YÖNETMEN      
İSTANBUL         1. Bölge     18     DERYA ŞENTÜRK     ÜNİVERSİTE         EKONOMİST     
İSTANBUL         1. Bölge     19     MUSTAFA CAN ATAKLI     ÜNİVERSİTE         GAZETECİ         
İSTANBUL         1. Bölge     20     NECDET SARAÇ       ÜNİVERSİTE     GAZETECİ         
İSTANBUL         1. Bölge     21     HASAN UZUNYAYLA         ORTAOKUL         İŞADAMI   
 
İSTANBUL       1. Bölge22     OSMAN TANEY KORUTÜRKÜNİVERSİTEEMEKLİ                                                     
İSTANBUL         1. Bölge     23     İLKAY ORHAN  ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
İSTANBUL         1. Bölge     24     ERKAN BAŞBOĞA    ÜNİVERSİTE     ÖĞRETİM GÖREVLİSİ       
İSTANBUL         1. Bölge     25     İRFAN HÜSEYİN YILDIZ    YÜKSEK LİSANS         MALİ MÜŞAVİR 
İSTANBUL         1. Bölge     26     NURETTİN SARIBAL ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS        
İSTANBUL         1. Bölge     27     HÜSNİYE KAYA         ÜNİVERSİTE     TURİZMCİ 
İSTANBUL         1. Bölge     28     ÖZGEN NAMA  ÜNİVERSİTE     YÖNETİCİ 
İSTANBUL         1. Bölge     29     SÜLEYMAN GÜZEL  ORTAOKUL       YÖNETİCİ 
İSTANBUL         1. Bölge     30     YAŞAR HASAN YALÇINKAYA   ÜNİVERSİTE         DOKTOR  
İSTANBUL         1. Bölge     31     DOĞAN ÇAKMAK      ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS