HABER /  MEDYA

Cennet'in Gözyaşları 35. bölüm fragmanı yeni bölümde neler olacak?

Cennet'in Gözyaşları 35. yeni bölüm fragmanı şimdiden merak ediliyor. 3 Haziran Pazar akşamı ekrana gelecek Cennet'in Gözyaşları dizisinin 35. yeni bölümünde neler olacak? Yayınlanan son bölümüyle büyük ilgi gören Cennet'in Gözyaşları 35. yeni bölüm fragmanı İnternethaber'de.

ATV'de pazar akşamları ekrana gelen ve yayınlandığı gün reytinglerde üst sıralara yerleşmeyi başaran Cennet'in Gözyaşları dizisi son bölümüyle yine büyük beğeni topladı. Herkes şimdiden Cennet'in Gözyaşları dizisinin 35. yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı. 

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?  Arzu'nun vurulması ve Cihan'ın tehlikeli biri olduğunu öğrenmesi Arzu için çok ağır bir sınav olacaktır. Cennet'i ne pahasına olursa olsun Cihan'dan korumaya kararlıdır. Cihan ise planlarında değişiklik yapar. Hedefindeki Kaya'nın canını yakmanın daha etkili bir yolunu bulmuştur. Arzu üzerinden devam edecektir intikam planına. İyice köşeye sıkışmıştır Arzu. Bu defa sadece Cennet'le değil Melisa ile de sınanıyordur.

Her şeyden habersiz Kaya, Cihan'dan kurtulma yolları ararken daha büyük bir belanın geleceğinden habersizdir! Cennet ise pişmanlığını sonuna kadar yaşıyordur. Artık tek bir şansı vardır. Ya Selim onu affedecektir ya da sonsuza dek onu kaybedecektir!

CENNET'İN GÖZYAŞLARI 35. BÖLÜM FRAGMANI

Yorumlar