BIST 1.148
DOLAR 7,72
EURO 9,05
ALTIN 470,11
HABER /  MEDYA

Jet Sosyete 14. bölüm fragmanı son bölüm nefes kesti

Jet Sosyete 14. yeni bölüm fragmanı şimdiden merak ediliyor. 3 Haziran 2018 Pazar günü ekrana gelecek olan Jet Sosyete dizisinin 14. yeni bölümünde neler olacak? Son bölümüyle büyük beğeni toplayan Jet Sosyete'nin 14. yeni bölüm fragmanı İnternethaber'de

Abone ol

Star TV'de pazar akşamları ekrana gelen ve orta halli bir ailenin bir anda büyük servetlere kavuşup sosyete hayatına geçişini konu edinen Jet Sosyete dizisi, yayınlanan son bölümüyle yine büyük ilgi gördü. Ekrana geldiği her hafta reytinglerde üst sıralara yerleşmeyi başaran Jet Sosyete dizisinin 14. yeni bölüm fragmanı da merak edilmeye başlandı.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?   Safiye’nin altınlarını hediye eden Gündüz, acil para kazanmanın yollarını arıyor. Geçici olarak Gizem’in özel şoförü olarak işe başlayan Gündüz’ün Alara’ya söylediği yalanlar başını derde sokuyor.

Safiye, Yaşar’ın kendisini eski gibi beğenmediğinden yakınıyor. Gizem’in de teşvikiyle küçük bir müdahaleyi kabul eden Safiye için sonuç umduğundan fazlası olacak. Cengiz Bey’in niyeti baharın gelmesi ile bozuluyor ve daha çapkın biri oluyor. Gizem’in ise Cengiz Bey’in peşini bırakmaya hiç niyeti yok.

Tony, İlayda’nın rahatlaması için telefondan yeni bir uygulama öneriyor. Bu yeni uygulama ile İlayda çok daha sakin ve kendine güvenen biri oluyor.

Şennur ise Talip ve Yıldız evliliğine kendince yöntemlerle engel olmaya devam ediyor. Şennur, Yüksellerin ayrı ev şartına beklenmedik bir hamle ile karşılık verecek.

JET SOSYETE 14. BÖLÜM FRAGMANI

ÖNCEKİ HABERLER
Bahreyn’den küstah Türkiye çıkışı! Başkasına ihtiyacımız yok
Çocuklar Duymasın 43. bölüm fragmanı son bölüm ekrana kilitledi
Özel otomobilleriyle geliyorlar dileniyorlar ve gidiyorlar
Savaşçı 47. bölüm fragmanı nefesler tutulacak
Korkunç olay! 2.5 yaşındaki kıza cinsel istismar doktor farketti
Eski Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Ali Bozer, koronavirüse yenik düştü
Yorumlar