HABER /  MEDYA

Cennet'in Gözyaşları 31. bölüm fragmanı yeni bölümde neler olacak?

Cennet'in Gözyaşları 31. yeni bölüm fragmanı şimdiden merak ediliyor. 6 Mayıs Pazar akşamı ekrana gelecek Cennet'in Gözyaşları dizisinin 31. yeni bölümünde neler olacak? Yayınlanan son bölümüyle büyük ilgi gören Cennet'in Gözyaşları 31. yeni bölüm fragmanı İnternethaber'de.

ATV'de pazar akşamları ekrana gelen ve yayınlandığı gün reytinglerde üst sıralara yerleşmeyi başaran Cennet'in Gözyaşları dizisi son bölümüyle yine büyük beğeni topladı. Herkes şimdiden Cennet'in Gözyaşları dizisinin 31. yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı. 

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? Tüm sırlar henüz ortaya çıkmamıştır. Cennet en ağır gerçekle, babasının yaptıklarıyla yüzleşecektir. Bu yüzleşme ne kadar ağır olsa da Cennet için cevapları imkansız sandığı soruları da süpürür gider. Arzu'yu anlamaya başlamıştır. Kırgınlığı, acısı bir nebze azalmıştır. Arzu için belki de Cennet'le geçireceği ilk ve son gece olacaktır. Arzu'nun evden kovulmasını hazmedemeyen Melisa ne yapıp edip Arzu'yu eve getirme planları yapıyordur. Tek plan yapan Melisa değildir. Kaya artık kaybedeceği hiçbir şey olmadığını düşündüğü için ölümcül bir plan içine girer. Cennet'i Arzu yüzünden kaybettiğini düşünen Kaya kısasa kısas bir yol izleyecektir. Cennet ise tüm bu yaşadıklarını geride bırakmaya karar verir. Artık kendi ailesini kurmak ister. Kendi hikayesini başlatacaktır. Bunun için önce Melisa ile konuşması lazımdır. Ne de olsa onlar kardeştir… Melisa'ya kurulan tuzaktan habersiz iki kardeş ölüm ile yüzleşmeye gidiyordur.

CENNET'İN GÖZYAŞLARI 31. BÖLÜM FRAGMANI

ÖNCEKİ HABERLER
Resimli kandil mesajları -Berat Kandili kısa öz kutlama sözleri sayfası
Kılıçdaroğlu'ndan 15 vekille ilgili flaş açıklama
Jet Sosyete 11. bölüm fragmanı nefesler tutulacak
Yasak yok 1 Mayıs'ı herkes istediği gibi kutlasın...
Eskişehir Konya hızlı tren bileti kaç para kaç dakika sürüyor?
3 aylar ne zaman giriyor Recep ayı başlangıcı tarihi
Yorumlar