BIST 1.467
DOLAR 7,39
EURO 8,95
ALTIN 437,98
HABER /  MEDYA

Savaşçı 43. bölüm fragmanı yeni bölümde neler olacak?

Savaşçı 43. yeni bölüm fragmanı şimdiden merak ediliyor. 6 Mayıs Pazar akşamı ekrana gelecek olan Savaşçı 43. yeni bölümde neler olacak? Son bölümüyle büyük beğeni toplayan Savaşçı 43. yeni bölüm fragmanı İnternethaber'de.

Abone ol

FOX TV'de pazar akşamları ekrana gelen ve yayınlandığı gün reytinglerde üst sıralara yerleşmeyi başaran Savaşçı dizisi, son bölümüyle yine izleyicileri ekrana kilitledi. Herkes şimdiden Savaşçı 43. yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı. 

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? Kılıç Timi, karargâhtaki eğlence sırasında, kırsaldan gelen saldırı haberiyle harekete geçer. Albay Kopuz saldırıyı yapanın Çeto ve Roza olduğunu ve doktorları rehin aldıklarını öğrenir. Kılıç Timi, Çeto ve Roza’nın izini sürerken aldıkları istihbaratla, asıl hedefin çok daha büyük olduğu ortaya çıkar ve farklı örgüte mensup çok tehlikeli iki teröristin izine ulaşırlar. Bu iki teröristle ilgili ortaya çıkan gerçekler ve bir araya gelecekleri bilgisi Albay Kopuz’u ve General Kutalmış’ı endişelendirir. Ancak hiç beklenmeyen bir gelişme daha olur ve bu teröristlerle ilgili karargâha yabancı devletlerden ortak operasyon talebi gelir. Kuşku uyandırıcı bu taleple ilgili Albay Kopuz gerekli önlemleri alırken, teröristlerin buluşacağı noktaya ulaşan Kılıç Timi büyük tehlike altındadır...

SAVAŞÇI 43. BÖLÜM FRAGMANI

ÖNCEKİ HABERLER
Yarın hangi okullara tatil liseler dahil mi 30 Nisan MEB tatil açıklaması
HDP adayını ne zaman açıklayacak net tarih verdi
LGS örnek sorular MEB-Sayısal bölüm soru-cevapları 2018
2018 oruca hangi gün başlıyoruz-Ramazan'ın ilk sahuru ne zaman?
1 Mayıs'ta noterler açık olur mu-hangi noterler açık 2018
Bedelli askerlik için Kılıçdaroğlu ne dedi? Destek verecekler mi...
Memurlar yarın yarım gün mü çalışacak 30 Nisan idari izin kararı
Mehmet Ali Şahin'den bomba Gül yorumu: E-muhtıracılarla...
Yarın liselere tatil mi 30 Nisan MEB pazartesi tatil açıklaması
Çekmeköy'de sular ne zaman gelecek 29 Nisan İSKİ su kesintisi
Yorumlar