BIST 9.814
DOLAR 32,36
EURO 34,43
ALTIN 2.438,65
HABER /  MAGAZİN

Cansu yeni Cem'ini buldu

Cansu Dere, yaklaşık 1 aydır Doğuş Yayın Grubu Genel Müdürü Cem Aydın'la ciddi bir ilişki yaşıyor

Abone ol

7 yıllık sevgilisi Cem Yılmaz'ın Ahu Yağtu ile evlilik kararının ardından Cansu Dere'nin de yeni bir aşk yaşadığı ortaya çıktı. Dere, yaklaşık 1 aydır Doğuş Yayın Grubu Genel Müdürü Cem Aydın'la ciddi bir ilişki yaşıyor.

21710_6677_15022012_1.jpg

Ünlü şovmen Cem Yılmaz'ın manken Ahu Yağtu'yla evlilik kararının ardından gözler eski sevgilisi Cansu Dere'ye çevrilmişti. 7 yıllık sevgilisi Cem Yılmaz'ın yakın arkadaşı Ahu Yağtu ile ilişkisinin ardından Dere'nin çok üzgün olduğu, bu yüzden yurt dışına gittiği bile öne sürülmüştü.

Ancak tüm bu söylentilerin aksine Dere'nin özel hayatında çok mutlu olduğu ortaya çıktı. 1 ay önce yeni bir aşka yelken açan Cansu Dere, Doğuş Yayın Grubu Genel Müdürü Cem Aydın ile birlikte olmaya başladı.

Vatan'ın haberine göre TV sektöründe yaptığı farklı işlerle dikkat çeken Cem Aydın, Cansu Dere ile ortak dostları sayesinde tanıştı. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çift, geçtiğimiz hafta sonu baş başa yurt dışında tatil yaptı. Kendisiyle ilgili 'üzgün' haberlerine hiç yanıt vermeyen Cansu Dere'nin sanılanın aksine yeni sevgilisi Cem Aydın'la çok mutlu olduğu hatta yakınlarına "Çok huzurlu, sakin bir ilişki yaşıyorum" dediği öne sürüldü. 1 yıl önce evliliğini bitiren Cem Aydın, geçtiğimiz yıl Reklamcılar Derneği ve Reklamcılık Vakfı tarafından düzenlenen İletişimin Zirvesindekiler ödüllerinde 'Yılın Yöneticisi' seçildi.