BIST 5.192
DOLAR 18,81
EURO 20,43
ALTIN 1.164,91
HABER /  MAGAZİN

Cansel Çördük - Arda Turan yazışmaları hamile iddiası...

Cansel Çördük instagramı hacklendi ve Arda Turan yazışmaları çıktı. Cansel Çördük'ün hesabından çıkan asıl bomba ise hamilelik iddiası oldu. Eser West bu görüntüleri görmesin! Biri hamilelik diğeri eski sevgilisiyle yazışması.

Abone ol

Cansel Çördük instagramı hacklendi ve bütün sırları ifşa oldu. Hacklenen hesaptan Arda Turan yazışmaları çıkarken, eski sevgilisi Murat ile de diyaloğunun sürdüğü öğrenildi. Cansel Çördük'ün hesabından çıkan asıl bomba ise hamilelik iddiası oldu. Eser West bu görüntüleri görmesin çıldırır. Çünkü Cansel Çördük'ün hesabında iki tane cenin fotoğrafı yer alıyor.

Cansel Çördük'ün Eser West ile birlikte olduğu dönemde hamilelik iddiaları gündeme gelmişti. Kısmetse Olur programı sürerken üstelik bu olay yaşanmıştı. Cansel Çördük kameralar önünde Eser West ile bir dargın bir ayrı sevgiliyi oynarken kamera arkasında aslında çift aynı evde birlikte yaşıyordu. O dönemde Cansel Çördük'ün hamile olduğu söylentisi çıkmış ancak bu ispatlanamamıştı. İşte instagramından çıkan Eser West'ten 9 haftalık hamile olduğu zaman çekilen tomografi görüntüleri.

Cansel Çördük'ün instagram hesabından yayınlanan bir diğer ifşa da Arda Turan ile olan yazışmaları oldu. Arda Turan - Cansel Çördük yazışmaları ve diğer hack görüntüleri için tıklayın!