HABER /  GÜNCEL

Büyükelçinin katilinin dayısı bakın kim çıktı!

Rus Büyükelçisi Andrey Karlov'a yönelik saldırıyla ilgili Aydın'ın Söke İlçesi'nde gerçekleşen gözaltı sayısı 6'ya yükseldi. Katilin gözaltına alınan dayısının FETÖ soruşturmasında gözaltına alındığı ortaya çıktı.

Abone ol

Rus Büyükelçi'ye yönelik saldırıyla ilgili Söke'deki gözaltı sayısı 6 oldu.

Ankara'da katıldığı resim sergisinde Rus Büyükelçisi Andrey Karlov'a silahlı saldırı düzenleyen Mevlüt Mert Altıntaş, polisin operasyonuyla ölü ele geçirildi.

AİLESİ GÖZALTINA ALINDI

Saldırı ardından soruşturma başlatan polis, Altıntaş'ın Aydın'ın Söke İlçesi'nde oturan babası İsrafil, annesi Hamidiye ve kız kardeşi Seher Altıntaş'ın da aralarında bulunduğu 5 kişiyi aynı gün gözaltına aldı. Soruşturmasını sürdüren polis, bu kez de FETÖ ile bağlantılı olduğu gerekçesiyle kapatılan Özel Ata Okulları'nın Aydın'ın Kuşadası İlçesi'ndeki şubesinde görevli saldırganın dayısını gözaltına aldı.

6 KİŞİ GÖZALTINDA

İsmi açıklanmayan bu kişinin daha önce FETÖ soruşturmasında gözaltına alınıp serbest kaldığı öğrenildi. Böylelikle gözaltı sayısı 6'ya yükseldi. Aydın İl Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen şüphelilerin sorgusunun sürdüğü bildirildi.

FETÖ'DEN GÖZALTINA ALINIP SERBEST BIRAKILAN DAYI DA GÖZALTINDA

Soruşturmasını sürdüren polis, bu kez de FETÖ ile bağlantılı olduğu gerekçesiyle kapatılan Özel Ata Okulları'nın Aydın'ın Kuşadası İlçesi'ndeki şubesinde görevli saldırganın dayısını gözaltına aldı. İsmi açıklanmayan bu kişinin daha önce FETÖ soruşturmasında gözaltına alınıp serbest kaldığı öğrenildi.

ÖNCEKİ HABERLER
Rusya'dan intikam yemini gibi suikast açıklaması
Ankara hava durumu kar geldi 5 günlük tahmin
Saç, sakal ektirmek günah mı?
İstanbul hava durumu kar geliyor saati belli!
Mevlüt Mert Altıntaş Rus elçiye suikasti burada planlamış!
Sokağa çıkma yasağı iptal Erdoğan son dakika bilgisi paylaştı
Yorumlar 8 yorum