BIST 1.569
DOLAR 7,40
EURO 8,96
ALTIN 445,41
HABER /  GÜNCEL

Bülent Arınç zoru görünce İlhan Cihaner'e sarıldı!

Bülent Arınç, gizli tanık Efe damadı Ekrem Yeter'i 'mahrem imam' olmakla suçlayınca İlhan Cihaner'in videosunu sosyal medyadan paylaşarak herkesi şaşırttı.

Abone ol

Bülent Arınç, FETÖ soruşturması nedeniyle makamı FETÖ'cü savcı ve polislerce basılıp, tutuklanan dönemin Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı ve halen CHP milletvekili olan İlhan Cihaner'i tanık gösterdi.

Arınç Cihaner'in tutuklandığı dönem FETÖ'cü savcı, polis ve gizli tanık Efe'ye sahip çıkmıştı. Bülent Arınç, aynı gizli tanık, damadı Ekrem Yeter'in 'Mahrem İmam' olduğunu iddia edince çark etti. Arınç, gizli tanık Efe'nin yalancı, iftiracı olduğuna İlhan Cihaner'İ tanık gösterdi.

İşte Bülent Arınç'ın o paylaşımı;

Gizli Tanık Efe" olarak bilinen Bayram Bozkurt'un, damadım Ekrem Yeter hakkında "mahrem imam" vb şeklindeki yalan, iftira ve saçmalıklarını haber yapan medya kuruluşları. Buyrun, gizli tanık, açık müfteri Bayram Bozkurt kimmiş dinleyin!

CİHANER YANIT VERDİ: Bülent Arınç’ın Twitter’daki bu mesajına CHP Milletvekili İlhan Cihaner’den yanıt geldi. Cihaner, kendisini tanık gösteren Arınç’a “İyi de sayın Bülent Arınç aynı adamın apaçık iftira ve hezeyanları yüzünden siz ve partiniz kaç kişinin mahvına yol açtınız? Sizin damadınız hakkında konuşunca mı iftiracı olduğu anlaşıldı? Bir özeleştiri ve mesela Mustafa Hoş tan özür dilemeyi düşünmüyor musunuz?” diye karşılık verdi.

ÖNCEKİ HABERLER
50 santimlik delik açıp 3 milyon lira çaldılar!
FETÖ'cü Emre Uslu umudunu bakın kimlere bağladı
Seçim barajı düşecek mi? İşte AK Parti'nin ittifak planı
Kurnaz Ulusalcı Meral Akşener! Girdiği listeye bakın
Hanife Teyze Kim Milyoner Olmak İster'de salladı
21 Aralık ekinoksu nedir en uzun gece bakın kaç saat
E-yds 23 Aralık giriş yeri belgesi sorgulama saate dikkat!
Sağlıkta Suriyeli doktor dönemi başladı
2 kız öğrenci 'Kırgın Çiçekler'den etkilenip intihara kalkıştı
İkinci dil bilenler bu haberi okumaya devam etsin!
Yorumlar 7 yorum