BIST 11.065
DOLAR 33,04
EURO 35,99
ALTIN 2.561,47
HABER /  MAGAZİN

Bergüzar Korel'in Paris Hilton tepkisi: Rezil olduk

ANTALYA'da bu yıl 26'ncısı düzenlenen Dosso Dossi Fashion Show’da dün akşam Hilton otellerinin varisi Paris Hilton rüzgarı esti. Ünlü oyuncu Bergüzar Korel ve Enis Arıkan da bu rüzgâra kapıldı. Arıkan ve Korel fotoğraf çektirmek için kapıda 20 dakika boyunca bekledi. Korel, ''Rezil olduk Enis" diye espri yapınca eğlenceli anlar yaşandı.

Abone ol

Antalya'da bu yıl 26'ncısı düzenlenen Dosso Dossi Fashion Show’da dün akşam Hilton otellerinin varisi Paris Hilton rüzgarı esti. Bu rüzgâra kapılanlar arasında oyuncu Bergüzar Korel ve Enis Arıkan da vardı.

Eşi Halit Ergenç ve oğlu Ali ile tatilde olan Bergüzar Korel yakın arkadaşı Enis Arıkan'ı da alıp Paris Hilton'la tanışmaya gitti. Hilton'un kaldığı villanın önüne gelen Arıkan ve Korel fotoğraf çektirmek için kapıda 20 dakika boyunca bekledi.


Çalışanların Korel ve Arıkan'ı tanıyınca olanlar oldu. Ünlü oyuncu, "Rezil olduk Enis" diye espri yapınca eğlenceli anlar yaşandı. O anların videosunu Enis Arıkan, sosyal medya hesabından paylaştı.

FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ
Paris Hilton'la Bergüzar Korel'i asistanım diye tanıştıran Enis Arıkan fotoğrafını da Korel'e çektirdi. İkilinin bu anları sosyal medya büyük ilgi gördü.

Paris Hilton'un zor anları! Az daha yere kapaklanıyorduParis Hilton'un zor anları! Az daha yere kapaklanıyorduParis Hilton'un zor anları! Az daha yere kapaklanıyorduParis Hilton'un zor anları! Az daha yere kapaklanıyorduHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN