HABER /  GÜNCEL

Balıkesir'da bayramda hava durumu nasıl meteoroloji bilgisi

BALIKESİR bayramda yağışlı bir havanın etkisinde olacak. Meteoroloji Balıkesir için hava durumu tahminini açıkladı. Bayramın ilk günü iç bögeler dışında güneş var. Ancak bayramın ikinci ve üçüncü günü hava kötü.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden Ramazan Bayramı için hava durumu tahmini geldi. Bayramın birinci günü İç Anadolu bölgesi gök gürültülü sağanak yağışın etkisinde olacak. Balıkesir içinde bayram havası yağmurlu görünüyor. Bayramın ikinci ve üçüncü günü yağışlar tüm yurdu etkileyecek.

Meteorolojinin verdiği bilgiye göre yağmura rağmen hava sıcaklığı 2-3 derece yükselecek. Gökgürültülü sağanak yağışların sel ve su baskınlarına yolaçma riski bulunuyor. Bayramdan sonra ise Türkiye aşırı sıcakların etkisi altına girecek.

Balıkesir için meteorolojinin yayınladığı 5 günlük hava durumu tahmininde yağmur uyarısı var. İşte Balıkesir 'da bayramda hava nasıl olacak sorusunun yanıtı:

Meteoroloji bayram hava durumu : Meteorolojinin sitesindeki bayram hava durumu tahmininde yurt genelinde etkili sağanak yağışlar görülüyor. Bayramın birinci günü yağışlar iç bölgelerde görülecek. 

Bayramın birinci günü 15 Haziran cuma günü hava durumu şöyle:

Bayramın ikinci günü 16 Haziran cumartesi hava durumu : Yağmur bayramın ikinci gününde tüm yurda yayılıyor. İstanbul'dan Kars'a, Samsun'dan Antalya'ya kadar hemen her yerde gök gürültülü sağanak yağışlar görülecek.

Bayramın üçüncü günü 17 Haziran pazar hava durumu : Bayramın son gününde de yağmur etkisini artırarak devam edecek. Güneydoğu anadolu dışında tüm yurtta yağmur görülecek.

ÖNCEKİ HABERLER
Fed faiz açıklaması yapıldı! İşte doların ilk tepkisi
Konya'da bayramda hava durumu nasıl meteoroloji bilgisi
Mehmet Şimşek: 'FETÖ ile mücadelede başarıya ulaşıldı'
Kurtulmuş'tan flaş Adil Öksüz açıklaması
Bakan Albayrak: Seçimler ilk turda biter
Kemal Kılıçdaroğlu CHP grup toplantısında flaş açıklamalar
Yorumlar