HABER /  GÜNCEL

İşte Muharrem İnce'nin merak edilen türbanlı kardeşi Meryem Dönmez

Muharrem İnce'nin 3 kardeşi bulunuyor. Yalova'da yaşayan başörtülü kızkardeşi Meryem Dönmez merak konusu oldu. Torun sahibi olan Meryem Dönmez hem kendini hem İnce'yi anlattı.

Muharrem İnce'nin ailesi Yalova Elmalık köyünde yaşıyor. Kızkardeşi Meryem Dönmez de Yalova'da oturuyor. Muharrem İnce Yalova mitinginde kızkardeşi ile buluşup iftar yapınca merak konusu oldu.

Bir çok kişi Muharrem İnce'nin yanındaki kişiyi seçmen sandı. Ancak o kişi İnce'nin başörtülü kızkardeşi Meryem Dönmez'di. Meryem Dönmez annesinin evinde hem kendini hem İnce'yi anlattı. İşte Meryem Dönmez:

-İlkokul mezunuyum, ev hanımıyım. 2 kızım var, biri yüksek mimar, öteki işletme ve insan kaynakları okudu. İki torunum var. Yalova Merkez'de yaşıyoruz.

-Ben 12 yaşında evin her işini yapıyordum, zaten eğitimim o nedenle yarım kaldı. Annemler tütüne giderken evin işini söylerdi bana; “Ayranı çalkalayacaksın, bulaşıkları yıkayacaksın, kazan kaynatıp çamaşırları yıkayacaksın…”

13 yaşında “Ev baklavası yap” dediler bana, yapamadım tabii, pişmemiş tam. Beğenmediler “Bu ne biçim baklava” diye… Annem kızdı “Şekeri ziyan ettin” diye, Muharrem abim “Bağırma çocuğa, ne bilsin o baklavayı” diye korumuştu beni…

Ağabeyimle hep gurur duydum, Türkiye için de en iyisini yapacağına inanıyorum.

ÖNCEKİ HABERLER
Milyonlarca kişiye müjde: Maaşlara artış geliyor!
Anayasa Mahkemesinden Demirtaş'ın talebine ret!
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İlk işimiz o olacak
TV programlarına bile çıkan sahte doktor yakalandı!
13 Haziran Şans Topu çekiliş sonuçları
Benim Tatlı Yalanım dizisinin 18. bölüm 2. fragmanı yayınlandı
Yorumlar 14 yorum