HABER /  SEÇİM

Bahçeli'den cumhurbaşkanlığı açıklaması

MHP lideri Devlet Bahçeli Köşk adayı olduğu yönündeki iddialarla ilgili açıklama yaptı.

Abone ol

Cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ortaya atılan iddialara her gün bir yenisi ekleniyor. Son iddia, MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin Köşk adayı olduğuna ilişkin. MHP lideri Bahçeli, bugün yaptığı açıklamada cumhurbaşkanlığı adaylığını düşünmediğini açıkladı. 

ÜLKÜCÜ HAREKET VERDİĞİ SÖZÜN ARKASINDA DURUR

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye Ziraat Odaları Birliği'ne (TZOB) yaptığı ziyaretin ardından gazetecilerin sorularını cevapladı. 

Bir gazetecinin, “Çatı adayı olarak sizin adınız geçiyor?” sorusuna Bahçeli, “Ziyaretimizin aşamasında, kişilendirmeler bulunmamaktadır. Sorularla kişilendirme aşamasına çekmenizi doğru bulmam. MHP Genel Başkanı olarak, cumhurbaşkanlığı seçimleri başladığı günden partimizin başkanlık divanı, MKYK ve il başkanları toplantısında genel başkan olarak hiçbir şey altında, cumhurbaşkanlığı adaylığı gibi bir eğilime sahip olmadığımı açıkladım. Kim ne yazarsa yazsın. Ülkücü hareket verdiği sözün arkasında durur. Bunlardan etkilenmez.” diye cevap verdi.

SÜREÇ TAMAMLANMAK ÜZERE

“Cumhurbaşkanlığı çalışmalarında, bugün yaptığınız son tur mu?” sorusuna da “Süreç tamamlanmak üzeredir. Ama ihtiyaç duyulduğu taktirde ziyaretlerimiz devam edecektir.” karşılığını verdi.

ÖNCEKİ HABERLER
Adalet Bakanlığında paralel yapı iddiası soruldu
Çözüm süreciyle ilgili net konuştu
Yılmaz Özdil muhalefetin çatı adayını açıkladı
O madenci kutsal topraklara gidiyor
35 katlı kulenin tepesinde vinç unuttular
Özel okullarda telafi eğitimi yapılacak mı dersler ne zaman başlıyor?
Yorumlar 60 yorum