BIST 1.391
DOLAR 8,74
EURO 10,37
ALTIN 495,67
HABER /  MAGAZİN

Ayşen Gruda sağlık durumu nasıl doktoru üzülerek açıkladı

74 yaşındaki Türk sinemasının dev isimlerinden biri olan Ayşen Gruda 11 gündür tedavi görüyordu bugün yoğun bakıma alındı. Peki Ayşen Gruda'nın son sağlık durumu nasıl doktoru Ergün Kasapoğlu açıkladı. Mide kanaması teşhisi ile hasteneye kaldırılan Ayşen Gruda'nın durumu stabil, yakın zamanda taburcu olması ise çok zor.

Abone ol

Yeşilçam'ın ve Türk sinemasının dev isimleriden biri olan sevilen oyuncu Ayşen Gruda rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. 11 gündür tedavi gören Ayşen Gruda 5 gündür yoğun bakımdaydı. Son sağlık durumu hakkındaki yeni bilgileri doktoru Ergün Kasapoğlu verdi. Peki neredeyse her filmi ezbere bilinen Ayşen Gruda kaç yaşında, kaç kere evlendi, ilk eşi kim ve Ayşen Gruda'nın kaç çocuğu var?

AYŞEN GRUDA SON SAĞLIK DURUMU: Şiddetli mide ağrısı ile hastaneye kaldırılan Ayşen Gruda'nın son sağlık durumu hakkında doktoru Ergun Kasapoğlu son bilgileri verdi.

Uzman Dr. Ergün Kasapoğlu, ünlü oyuncu Ayşen Gruda'nın durumunun daha iyi olduğunu ve yoğun bakımdan çıkartılarak normal serviste tedavisine devam edileceğini açıkladı. Kasapoğlu, Gruda'nın bilincinin açık olduğunu, konuşabildiğini ve gazetesini okuyabildiğini söyledi.

AYŞEN GRUDA KİMDİR: Ayşen Gruda, 30 Kasım 1944 tarihinde Erman Ailesi'nin ortanca kızı olarak İstanbul'da dünyaya geldi. Babası kara tren makinistiydi. Komedi yeteneği, çocuk yaşta Yeşilköy'deki evlerinde Ermeni komşularının taklidini yaparken ailesi tarafından keşfedildi.

Geçim sıkıntısı yüzünden okulu bırakıp çalışmaya başladı. Kardeşi Ayben Erman ve ablası Ayten Erman da kendisi gibi oyuncu olacaktı. Televizyon için yaptığı skeçlerden birinde canlandırdığı "Domates Güzeli Nahide Şerbet" karakterinden sonra lakabı "Domates Güzeli" olarak kaldı.

Ayşen Gruda, 1965 yılında tiyatrocu Yılmaz Gruda ile evlendi. Elvan adında bir kızı oldu

Ayşen Gruda, Tevfik Bilge'nin turne tiyatrosunda profesyonel oyunculuğa başladı. İlk rolü 1962 yılında "Kongre Eğleniyor" adlı vodvilde küçük bir hizmetçi rolü idi. 1977 yılında 16 senelik tiyatro hayatından sonra televizyonda bir eğlence programı içinde yayınlanan skeçte canlandırdığı "Domates Güzeli Nahide Şerbet" karakterinden sonra herkes tarafından tanındı.

EVİLİĞİ: Ayşen Gruda, 1965 yılında tiyatrocu Yılmaz Gruda ile evlendi. Elvan adında bir kızı oldu. Bu evlilik uzun sürdü ancak yıllar sonra boşandılar.

ÖNCEKİ HABERLER
Karar verildi araçların karbon salınımı artık azaltılacak
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Ayşen Gruda evlilikleri ilk eşi Yılmaz Gruda ve kızı Elvan kimdir?
Rıdvan Dilmen'den Emre'ye: Gelmesin Fenerbahçe'ye
Tüpraş kimin sahibi Zorlu olacakken bakın kim oldu?
Fransa Başbakanından flaş açıklama: Hatalar yaptık
Gerçek otopside ortaya çıktı genç kız her şeyi anlattı
Trabzon'a Jose Sosa ve Zargo Toure'den kötü haber
Ayşen Gruda kaç yaşında bilinmeyen ilk eşi ve çocuğu kimdir?
Gelinim Mutfakta Yağmur'a bakın kaynana Nilgün kimdir
Yorumlar 2 yorum