BIST 1.491
DOLAR 7,20
EURO 8,81
ALTIN 414,83
MEDYA

Arka Sokaklar 549. bölüm 2. fragmanı

Arka Sokaklar dizisi 549. yeni bölümüyle 10 Nisan 2020 Cuma akşamı Kanal D'de olacak. Arka Sokaklar'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Arka Sokaklar 549. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde neler olacak? Arka Sokaklar 10 Nisan 2020 Cuma akşamı Kanal D'de...

Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha yaşanır bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan sivil bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır.

Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Benim Adım Melek 28. bölüm 2. fragmanı
Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Yavaşlamazsa can kaybı çok fazla olur
Iraklı bir spiker koronavirüs ile röportaj yaptı
İzmir'de 95 yaşındaki İsmail amca koronavirüsü yendi
Türk Yıldızları'ndan gökyüzünde koronavirüsle mücadele edenlere destek
İstanbul Bağcılar'da 4 bina karantinaya alındı
Ronaldinho’dan haber var: Hapishaneden ailesine videolu mesaj
Çin’de korona salgınında 1 kişi hayatını kaybetti
Paige Spiranac golf için göğsünü siper etti
Ebru Polat oyunda ceza aldı kalça dansı yaptı