BIST 1.498
DOLAR 7,19
EURO 8,78
ALTIN 415,58
MEDYA

Arka Sokaklar 527. bölüm 2. fragmanı

Arka Sokaklar dizisi 527. yeni bölümüyle 18 Ekim 2019 Cuma akşamı Kanal D'de olacak. Arka Sokaklar'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Arka Sokaklar 527. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde neler olacak? Arka Sokaklar 18 Ekim 2019 Cuma akşamı Kanal D'de...

Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha yaşanır bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan sivil bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır.

Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Şampiyon 6. bölüm 2. fragmanı
Benim Adım Melek 4. bölüm 2. fragmanı
ABD televizyonu Türkiye'yi kötülerken rezil oldu
Mete Yarar: TSK'nın ibadet yerlerine ateş etmediklerini biliyorlar
Suriye Milli Ordusu askerlerinin Şanlıurfa’ya sevkıyatı sürüyor
Resulayn'ın bazı bölgelerinden dumanlar yükseldi
60 saniyede bugün (14 Ekim 2019)
Münbiç operasyonu başladı
HDP'li Osman Baydemir'den Cumurbaşkanı Erdoğan'a alçak sözler
Azerin’den Mehmetçik için duygulandıran mesaj