HABER /  MAGAZİN

Arda ile Berkay neden kavga etti işin aslını Berkay'ın karısı anlattı

Arda ile Berkay neden kavga etti sorusu bugün magazin basınında. Şarkıcı Berkay'ın burnunu kıran Arda Turan, Berkay'ın eşi Özlem Şahin'in kulağına fısıldayarak evli olmasan seni kaçırmazdım dedi. Bunu duyan Berkay ise 'erkek erkeğe konuşalım' deyince Arda Berkay'a yumruğu yapıştırdı.

Arda ile Berkay neden kavga etti işin aslını Berkay'ın karısı anlattı

Futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay, dün gece Emirgan'daki ünlü gece kulübü Gizli Kalsın'da kavga etti. Ünlü şarkıcının burnunun kırıldığı iddia edilen kavganın perde arkası ortaya çıktı. Olayın sebebi Arda Turan'ın Berkay'ın eşinin kulağına fısıldadıkları. Berkay'ın karısı Özlem Ada Şahin bomba ifşalarda bulundu.

Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin ifşa etti : Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin, dün gece gittikleri mekanda kocası ile futbolcu Arda Turan arasında yaşanan olayları Habertürk yazarı Esin Övet'e açıkladı. Ünlü şarkıcının burnunun kırıldığı ve ameliyat olacağı ileri sürülen kavganın ardından yıldız futbolcunun silahla hastaneye gittiği, "Ben senin karın olduğunu bilmiyordum. Öldür beni, çok pişmanım. Ben çok büyük öküzlük ettim. Özür dilerim" dediği iddia edildi.

Esin Övet'in yazısı şöyle: -"Saatler gece yarısını geçtikten sonra Emirgan Gizli Kalsın'da karısıyla eğlenmeye giden Berkay'ın burnunu Arda Turan kırdı haberi yayıldı bir anda. Peki ama ne olmuştu da Arda Turan, Berkay'ın burnunu kırmıştı.

Bildiğim kadarıyla gayet iyi arkadaş ve dostlardı. Berkay'ı aradım telefonu kapalıydı. Ardından hemen eşi Özlem'ı aradım. Ve “Özlem duyduklarımın doğru olmadığını söyle” dedim. O da bana “Maalesef doğru Esin, Berkay ameliyata giriyor” dedi.

Berkay ve eşi Emirgan'daki bir mekana eğlenmeye gidiyorlar. Yan masalarında Arda Turan erkek arkadaşlarıyla eğleniyor. Ve sonrası aynen şöyle gelişiyor. İşte Özlem Ada Şahin'in ağzından anlattıkları:

KULAĞIMA EĞİLİP DEDİ Kİ : -"Bir anda Arda koluma dokundu kulağıma eğildi ve 'Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın' dedi. Ben de 'Ne diyorsun kendine gel' dedim.

ERKEK ERKEĞE KONUŞALIM -Berkay gördü ve duydu. Sonra Arda'nın kulağına eğilip 'Eşimi gönderiyorum şimdi erkek erkeğe konuşağız' dedi.


O ANDA ARDA YUMRUK ATTI : O anda bana döndü Berkay 'Hadi eve göndereyim seni' dedi. Ve tam kafasını çeviriyordu ki Arda o anda yumruğu patlattı. Bir anda oldu. Berkay asla bir kere bile dokunmadı ona. Bir kere bile vurmadı. Sadece sakin bir şekilde, Özlem'i göndereyim 'konuşacağız erkek erkeğe' dedikten sonra Arda yumruk attı. Berkay'ı kanlar içinde çıkarttılar oradan. Direk hastaneye götürdüler.

ARDA'NIN KARISINI TANIYORUM-Saat 16.00'da ameliyata giriyor. Ya sesine bir şey olursa. Berkay sesi ile ekmek parası kazanan birisi. Olacak iş mi? Ben Arda'nın karısını tanıyorum. Selamlaşıyoruz, oturuyoruz, kalkıyoruz. Karısı hamile evde. Olacak iş mi Esin?

Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin ifşa etti : Arda bana asıldı kulağıma eğilip...


ARDA'NIN EŞİNİ ARAMIŞ : Özlem sabah 06.00'da Aslıhan Doğan'ı arayıp bu yaşanan olayları tek tek anlatıyor. Hem de gözyaşlarıyla. Gerisi daha da fena.

ARDA SİLAH ALIP GİDİYOR : Arda Turan olayın ardından bir silah alıyor artık nereden bulduysa o saate hastaneye Berkay'ın yanına gidiyor. Diyor ki: “Ben senin karın olduğunu bilmiyordum. Öldür beni, çok pişmanım. Ben çok büyük öküzlük ettim. Özür dilerim."

Popçu Berkay, geçtiğimiz yıllarda ünlü futbolcu Caner Erkin'in eşi Asena Erkin'le yasak aşk yaşadığı iddialarıyla gündeme gelmişti. Bir alışveriş merkezinin bebek odasında gizlice buluşan ikilinin bu fotoğrafı ise ihanetin belgesi olarak görülmüştü.

Arda Turan Berkay'ın eşine asıldı mı? 'Haber doğru ama...'

Yorumlar 1 yorum