HABER /  GÜNCEL

Anlaştı evine gitti sonrası kabus 3 gün boyunca...

Birlikte olmak için para karşılığı anlaştığı kadın ve 3 erkek tarafından günlerce işkence gören adam evinin balkonundan sarkıttığı halıyla kaçarak canını kurtardı.

Abone ol

KAYSERİ’de inşaat işçisi S.Ç.’yi kendi evinde gasp eden ve 3 gün boyunca soba demiri ile döven 1’i kadın 4 kişi, kaldıklar evde yakalandı. Elleri arkadan bağlanan inşaat işçisinin, evin balkonundan halı sarkıtarak kaçtığı ifade edildi.

Olay, merkez Kocasinan İlçesi Mimarsinan Mahallesi Billur Caddesi’ndeki bir binanın 3’üncü katında meydana geldi. İzmir’de inşaat işçisi S.Ç., Kayseri’deki evine geldi. İddiaya göre, birlikte olmak için Ş.E.Y. adlı kadınla anlaştı. Ş.E.Y., yanında 3 erkek arkadaşı ile birlikte S.Ç.’nin evine geldi. İnşaat işçisine oturduğu evde saldıran K.E., F.V., B.S. ve Ş.E.Y. daha sonra inşaat işçisini bağlayarak 3 gün boyunca demir çubukla dövdü. S.Ç.’nin iki cep telefonunu, 116 TL parasını ve banka kartlarını gasp eden 4 zanlının dalgınlığından yararlanan inşaat işçisi, evin balkonundan sarkıttığı halıyı kullanarak kaçtı.

İnşaat işçisinin komşularının durumu polise bildirmesi üzerine kayıplara karışan 4 kişi, Gasp Büro Amirliği polisleri tarafından saklandıkları evde yakalandı. 3 gün boyunca demir çubukla dövülen S.Ç., hastanede tedavi altına alındı. 1’i kadın, 4 kişi, Emniyet Müdürlüğü’ndeki sorgularının ardından, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adli Tabipliğine getirilerek sağlık kontrolünden geçirildi. Adliyeye gönderilen zanlıların sabıkalı oldukları belirtildi.

ÖNCEKİ HABERLER
Cesur ve Güzel 13. bölüm fragmanı yayınlandı!
ABD'den Kuzey Kore’ye: Nükleer ile karşılık veririz!
Son deprem Malatya'da! Kaç şiddetinde oldu?
Nihat Hatipoğlu'ndan sosyal medya fetvası
Enflasyon rakamları Ocak 2017 sert yükseliş var!
EBA TV ilkokul ders programı 6 Nisan 2020 dersleri
Yorumlar