BIST 9.530
DOLAR 32,50
EURO 34,82
ALTIN 2.467,79
HABER /  GÜNCEL

Ankara hava durumu kar hız kesmiyor!

ANKARA hava durumu yeni tahminler meteorolojien geldi. Ankara'da dün akşam başlayan kar yağışı etkisini arttırdı. Yoğun yağısın yarın yani 22 ocak cuma günü de etkili olması bekleniyor

Abone ol

ANKARA hava durumu son meteoroloji tahminleri korkuttu. Ankara'da dün akşam başlayan kar yağışı gece boyunca etkili oldu, kentin yüksek yerlerinde daha da etkili olan kar yağışı ne zaman duracak? Bu sorunun cevabı meteorolojiden geldi. Ankara'da kar yağışı yarın da devam edecek. 22 Ocak cuma günü akşam saatlerinde etkisini azaltacak kar yağışı yeni hafta ile tekrar başlayacak.

ANKARA HAVA DURUMU KAR BİTİYOR MU?

ANKARA hava durumu kar ne zaman duracak? Meteoroloji Ankara için kritik uyarıyı yaptı. Kar yağışı Ankara'da bugün de etkili olacak yarın etkisini az da olsa azaltacak olan kar yağışı haftasonu tekrar başlayacak.

Ankara için 5 günlük hava raporu

ANKARA hava durumu için bugün en yüksek sıcaklık değeri 2 derece olarak ölçüldü En düşük sıcaklık değeri ise -4 derece olacak.

ANKARA İÇİN UYARI!

Ankara’da bu gece yarısı başlayacak kar yağışının bugün  akşam saatlerine kadar il genelinde etkili olması ve 10 cm civarında yüksekliğe ulaşması tahmin edilmektedir.

Kar yağışı sebebiyle meydana gelecek buzlanma ve don olayı ile ulaşımda aksamalara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.