BIST 4.896
DOLAR 19,17
EURO 20,93
ALTIN 1.221,65
HABER /  MAGAZİN

Ali Sürmeli'nin 'öpüşme' skandalı

Ünlü oyuncu Ali Sürmeli hakkında inanılmaz bir iddia var. Sürmeli eski sevgilisini seyircinin önünde yumurta yağmuruna tutmakla suçlanıyor.

Abone ol

Ünlü oyuncu Ali Sürmeli hakkında şaşkına çeviren iddia... Eski sevgilisinin oyununa giden Sürmeli, öpüşme sahnesine kızıp onu sahnede yumurtaya tutmuş.

NTV'de yayınlanan Gece-Gündüz programına katılan oyuncu Özge Özder, "Matmazel Julie" adlı oyundaki rol arkadaşı Sultan Ertuğrul'un eski sevgilisi Ali Sürmeli'nin yumurtalı saldırısına uğradığını söyledi.

ÖPÜŞME SAHNELERİNDEN RAHATSIZ OLMUŞ!

Özge Özder, rol arkadaşı Sultan Ertuğrul'un yaşadığı saldırıyı şöyle anlattı;

"Biz bugün üçüncü defa İstanbul'da oyumuzu oynadık. Ali Sürmeli oyunun galasına da gelmişti. Sürmeli, yönetmen Mehmet Ergen'e Sultan'ın sahnedeki öpüşme sahnelerinden duyduğu rahatsızlığı da iletmişti.

ÖNCE OYUNU ELEŞTİRDİ

Ali Sürmeli'nin saldırıyı gerçekleştirmeden önce de oyunu eleştirdiğini söyleyen Özder; "O zaman neden eleştiride bulunduğunu anlayamadan, duygusallığına verdik. Sonradan bazı arkadaşlarıyla birlikte bu geceki oyun için bilet aldığını öğrendik. Oyuna geleceğini biliyorduk ve herhangi bir önlem almadık." dedi.

İZLEYİCİ ÖNÜNDE YUMURTALARI FIRLATTI

"Arkadaşlarıyla birlikte oyunu izlemeye geldi ve oyunun bir bölümünde çıktı. Onun gittiğini sandık. Fakat arkadaşları oyun sonunda tebrik etmek için Sultan'ı yukarı çağırdı. O sırada Ali Sürmeli ortaya çıkarak önceden hazırlamış olduğu yumurtaları seyircilerin gözü önünde oyuncu arkadaşıma atmaya başladı."

KARAKOLLUK OLDULAR

"Bütün bunlar sahne üzerinde öpüştüğü için oldu. Seyircilerin önünde bizi küçük düşürdü. Ama ben asıl kendisini küçük düşürdüğünü düşünüyorum. Şu anda konuyla ilgili karakolda zabıt tutuluyor. Kadına şiddeti hep başkaları üzerinden konuşurken bunu yapanın bir oyuncu olmasını aklım almıyor."