BIST 10.642
DOLAR 32,17
EURO 34,96
ALTIN 2.435,92
HABER /  GÜNCEL

Aksaray'ın aradığı kız! 15 yaşındaki kız ikinci kez kaçırıldı

AKSARAY 15 yaşındaki Fatma'yı arıyor. 19 yaşındaki S.D tarafından ikinci kez kaçırılan genç kızın annesi iki gözü iki çeşme ağlıyor. Fatma'nın hayatından endiye eden anne yardım istedi.

Abone ol

AKSARAY’da 15 yaşındaki kızı S.T.’nin sevgilisi 19 yaşındaki S.D. tarafından ikinci kez kaçırıldığını iddia eden 38 yaşındaki anne Fatma T., yaklaşık 2.5 aydır haber alamadığı kızının hayatından endişe duyduğunu söyledi. Acılı anne, kızının bulunması için yetkililerden yardım istedi.

Aksaray merkeze bağlı Helvadere Beldesi’nde ailesiyle birlikte yaşayan S.T., iddiaya göre, geçen 24 Haziran'da sevgilisi S.D. tarafından kaçırıldı. S.T., 4 Temmuz'da S.D. tarafından annesine getirilerek teslim edildi.

DAHA ÖNCE DE KAÇIRMIŞTI
Olayın ardından anne Fatma T., daha güvende olması için kızını Aksaray merkez Büyükbölcek Mahallesi Tatar Sokak’ta bulunan dayısının evine yerleştirdi.

Dayısı ile birlikte yaşamayan başlayan S.T., 12 Temmuz'da evden çıktı ve iddiaya göre, S.D. tarafından zorla otomobile bindirilerek ikinci kez kaçırıldı. Kızının yeniden kaçırıldığı haberiyle yıkılan anne Fatma T., olayı polis ve jandarmaya bildirdi.

AYNI KİŞİ İKİNCİ KEZ KAÇIRDI
Yaklaşık 2.5 aydır kızından hiçbir haber alamadığını belirten anne Fatma T., kızını bulması için yetkililerden yardım istedi.

Fatma T., “24 Haziran sabahı kızım kaçırıldı. 10 gün sonra eve getirilerek teslim edildi. Güvende olması için dayısının evine göndermiştim. Ama aynı kişi tarafından tekrar kaçırıldı. Kızımdan 2.5 aydır haber alamıyorum. Hiç ulaşamadım. Hayatından endişe ediyorum. Kızımın bulunması için Cumhurbaşkanımızdan, Başbakanımızdan yardım bekliyorum. Aksaray polisinden, jandarmasından herkesten yardım istiyorum” dedi.