BIST 1.552
DOLAR 7,40
EURO 9,00
ALTIN 442,11
GÜNCEL

Akılalmaz olay! Beyin ameliyatlı çocuğa dayak ve işkence iddiası

KAĞITHANE'de bir fabrikada çalışan ve 7 yıl önce beyin ameliyatı olan 15 yaşındaki çocuğun aynı işyerinde çalışan 30 yaşındaki kişi tarafından darp edildiği iddia edildi. Çocuğun daha önce de defalarca aynı kişinin işkencesine maruz kaldığını öne sürülürken her seferinde şaka yaptığını söyleyen kişi son dayağını cep telefonu ile kayda aldırdı.

Olay, önceki gün Talatpaşa'da bir iş yerinde yaşandı. 7 yıl önce 8 yaşındayken 2'nci kattan düşerek ağır yaralanan Enes Y. beyin ameliyatı geçirerek hayata döndü. 1 buçuk yıl önce çırak olarak işe başlayan Enes Y. (15) aynı iş yerinde çalışan Yücel B. (30) tarafından iddiaya göre şakayla karışık şiddete maruz kalıyordu. 

Beyin ameliyatlı çocuğa dayak ve işkence
Zamanla işkenceye dönen olayda Yücel B.'nin dövdüğü Enes Y.'nin elinde ve kollarında kesik ve yanık izleri oluştu. Çocuk şakayla karışık yapılan bu işkenceyi ailesine söyleyemedi. Son olarak önceki gün, beyin ameliyatı olan Enes Y.'nin başına tokat atan ve tekmeleyen Yücel B. attığı dayağı iş yerindeki başka bir çocuğa cep telefonu ile kaydettirdi. Çeken çocuk görüntüyü bir arkadaşına gönderdi. Görüntü daha sonra darp edilen Enes Y.'nin amcasına ulaştı. Çocuğun ailesi ve amcası iş yerine gelerek çocuğu oradan aldı.

"Az yapmışım"
Yücel B.'nin cep telefonundan daha önce işkence yaptığı, elindeki ve kolundaki yaraları çekerek "Buralara ne oldu" demesi, Enes Y.'nin de "Sen yaktın ya Yücel abi, burayı da sen kestin" demesi üzerine Yücel B.'nin "Az yapmışım" dediği video çıktı. Ailenin bu kişi hakkında suç duyurusunda bulunacağı öğrenildi. 

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar 39 yorum
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Bursa'da trafiği böyle tehlikeye düşürdü makas atan otomobil kamerada
Çocukluk 7. bölüm fragmanı
Arka Sokaklar 566. bölüm fragmanı
Payitaht Abdülhamid 126. bölüm fragmanı
Doğduğun Ev Kaderindir 20. bölüm fragmanı
Baraj 14. bölüm fragmanı
Sefirin Kızı 28. bölüm 2. fragmanı
Çukur 103. bölüm fragmanı: 4. sezon 11. bölüm
CHP otobüsünde pes dedirten anlar
Edirne Keşan'da intihara kalkışan kadını polis son anda kurtardı