BIST 10.793
DOLAR 32,21
EURO 34,88
ALTIN 2.415,13
HABER /  MEDYA

Ahmet Hakan yılın son röportajını Gazeteciler.com'a verdi

Sayım Çınar sordu, Ahmet Hakan 2015'i değerlendirdi. İşte yılın enleri ile Ahmet Hakan'ın 2016'dan beklentileri...

Abone ol

GAZETECİLER.COM - ÖZEL İÇERİK
SAYIM ÇINAR 
sayimcinar@gmail.com


Hürriyet yazarı Ahmet Hakan 2015'i hem dolu dolu geçirdi hem de geçen yılın en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Özellikle CNN Türk'teki programında konukların söylediklerinden dolayı hakkında soruşturma açılmasından, uğradığı saldırıya kadar pek çok gün Ahmet Hakan medyanın ilgisini üzerine çevirdiği bir isim oldu. Seçim sürecinden sonra çark etti iddiaları ile gündemden düşmedi.

Ahmet Hakan, Gazeteciler.com'un usta röportajcısı Sayım Çınar'ın sorularını yanıtladı. Yılın son gününde 2015'i değerlendirdi; 2016'dan beklentilerini anlattı.

İşte yeni yıla girerken konuşulacak bir röportaj ile Ahmet Hakan'ın gözünden enler ve yeni yıl beklentileri:2015 genel olarak nasıl bir seneydi? Kişisel tarihine 2015 nasıl geçecek?

Yediğim yumrukları, burun ameliyatını, iki kere grip olmamı, sayısız hakarete maruz kalmamı, bir sürü kopukla uğraşmak durumunda kalmamı falan saymazsak... Güzel bir seneydi. Biraz daha bağışlayıcı, biraz daha vurdumduymaz, biraz daha merhametli, biraz daha sakin, biraz daha az inatçı olmaya başladım. Yaşlanıyorum galiba.