BIST 1.103
DOLAR 7,70
EURO 8,98
ALTIN 459,87
HABER /  POLİTİKA

Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan iddiaları boşa çıktı! Yeni parti ile ilgili asıl bomba patladı

Yeniçağ Ankara Temsilcisi Ahmet Takan, yerel seçimlerin ardından kurulacağı iddia edilen yeni parti için Ahmet Davutoğlu, Abdullah Gül ve Ali Babacan'ın dışında genç ve sürpriz bir ismin hazırlandığı iddiasını köşesine taşıdı.

Abone ol

Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Ahmet Takan, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Abdullah Gül, Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu gibi isimlerin yeni bir parti kuracağı iddialarıyla ile ilgili dikkat çeken bir kulis yazısı kaleme aldı. Takan, geçen günlerde iktidar için de önemli bir isimle konuştuğunu, bu kişinin kendisine "Ne Davutoğlu ne de Babacan. Onlardan hiçbir şey olmaz. İnanamayacağın, çok genç ve sürpriz bir isim hazırlanıyor" dediğini aktardı.

"Çok Genç ve Sürpriz Bir İsim Hazırlanıyor"

AK Parti içinde tepkili, iri dişli bir muhalif kadro oluştuğunu ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bunu çok yakından takip ettiğini dile getiren Takan, iktidar için de önemli bir isimle konuştuğunu ve o ismin kendisine, "Ne Davutoğlu ne de Babacan. Onlardan hiçbir şey olmaz. Tayyip Bey de bunu çok iyi biliyor. 'Gelin buraya' dese ikisi de koşar gider. Başka şansları mı var? Abdullah Gül'den hiçbir şey çıkmayacağını artık herkes net olarak gördü. İnanamayacağın, çok genç ve sürpriz bir isim hazırlanıyor. Erdoğan'a alternatif yapı AK Parti içinden geniş bir oluşumu kapsayarak çıkacak' " dediğini aktardı. 

Takan, o genç ve sürpriz isim hakkında herhangi bir bilgi alamadığını da söyledi. 

Ahmet Takan'ın yazısının tamamına buradan ulaşabilirsiniz

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri İstanbul için son seçim anketi geldi işte ilçe ilçe sonuçlar Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
Suudi borsası artık gelişen ülke endeksinde yer alacak
20 Mart evde bakım parası hangi illerde yattı 51 il listede
HDP il eş başkanı ve 11 kişi daha yaka paça gözaltına alındı
Adana'da CHP'liler ile zabıta arasında afiş asma kavgası! Yaralılar var
Ozan Kabak için Real Madrid iddiası!
23 Eylül ders programı EBA lise ders saatleri kaçta başlıyor?
Yorumlar 3 yorum