BIST 1.471
DOLAR 7,42
EURO 8,97
ALTIN 412,30
HABER /  GÜNCEL

31 Ağustos tatil mi Resmi Gazete tatil açıklaması

31 Ağustos tatil mi oldu sorusu özellikle 30 Ağustos tatilini 4 güne çıkarmak isteyen çalışanların gündeminde. Yarın ülkemizdeki şanlı günlerden biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutlayacağız ve perşembe günü resmi tatil olacak. 31 Ağustos cuma günü ise tatil yok, çalışanlar mesai yapacak. Devlet, kamu daireleri açık olacak.

Abone ol

31 Ağustos tatil mi araştırması bugün arttı. Özellikle çalışan kesim 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı 4 güne çıkarmak için sevindirici tatil haberini bekliyor. Fakat 31 Ağustos cuma günü tatil olmayacak, kamu daireleri, PTT, noter ve bankalar 31 Ağustos cuma günü açık olacak. Memurlar ise 30 Ağustos'un ertesi günü olan cuma günü mesai yapacaklar. 

30 AĞUSTOS RESMİ TATİL Mİ: 30 Ağustos günü, Türkiye’de resmî tatildir. 30 Ağustos Zafer Bayramı 2018 yılında Perşembe gününe geliyor. 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda başkent Ankara’da ve Ankara dışında gerçekleştirilen kutlama ve törenler, “Ulusal ve Resmi Bayramlar ile Mahalli Kurtuluş Günleri, Atatürk Günleri ve Tarihi Günlerde Yapılacak Tören ve Kutlamalar Yönetmeliği” ile düzenlenmiştir. Zafer Bayramı, 30 Ağustos günü saat 07.00'de başlar ve saat 24.00'te son bulur. Saat 12.00'de Başkentte yirmi bir pâre top atışı yapılacak.

31 AĞUSTOS TATİL OLACAK MI: En çok merak edilen konulardan biri de 31 Ağustos cuma günü tatil mi sorusu oldu. 31 Ağustos Cuma günü resmi tatil değil. Kamu daireleri, PTT, noter ve bankalar cuma günü açık olacak. Devlet daireleri ve memurlar 31 Ağustos'ta mesai yapacak. 


2018’İN RESMİ TATİLLER LİSTESİ

– 30 Ağustos Zafer Bayramı (Perşembe günü) resmi tatil

– 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı (Pazartesi günü)

ÖNCEKİ HABERLER
Kemal Kılıçdaroğlu: İspat etsin siyaseti bırakırım!
Sevda Demirel son hali nasıl Kim Kardashian'a benzemek için...
Gadiri Hum bayramını kimler kutlar ibadetleri ve Nubde duası
Instagram müjdeyi verdi! Onaylı hesap alımı aktifleşti
Suriye'de sıcak gelişme! Rusya en büyük savaş filosunu Akdeniz'e indirdi
Kandil'den korkunç emir! Cesetleri yakın
Şarkıcı Mercan'dan dava: Sevgilim beni dövdü
Cem Öğet kimdir kaç yaşında Ferhan Şensoy'un eşi ne iş yapıyor?
Bakan Ersoy'dan uyarı! Vatandaşa kazıklanıyormuş hissi vermeyin!
TÜİK Temmuz ayı ihracat rakamlarını açıkladı!
Yorumlar