BIST 1.542
DOLAR 7,53
EURO 8,98
ALTIN 411,29
HABER /  GÜNCEL

Erdoğan'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı! Mutlaka kazanacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Erdoğan mesajında ''Türkiye’ye güvenenlerle mutlaka bu mücadeleyi de kazanacağız'' dedi.

Abone ol

Erdoğan mesajında, "Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşması, bizimle birlikte tüm coğrafyamızın geleceğine yön verecektir.Türkiye’ye güvenenlerle mutlaka bu mücadeleyi de kazanacağız." dedi.

İşte Erdoğan'ın mesajı:

“Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını tebrik ediyorum. Bizlere bu zaferi armağan eden Kurtuluş Savaşımızın Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve ordumuzun tüm mensuplarını rahmetle, tazimle, şükranla yad ediyor; şehitlerimize ve gazilerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

ZAFERLER ZİNCİRİNİN SON HALKASI: Ağustos ayındaki zaferler zincirimizin bu son halkası, Türk Milletinin istiklalini ve istikbalini koruma konusundaki kararlılığının sembollerinden biri olarak tarihteki yerini almıştır. Malazgirt’le başlayan Anadolu’yu kendimize vatan kılma mücadelemizin asla bitmeyeceğini, en zor dönemimizde, 7 düvele karşı verdiğimiz Çanakkale Savaşı ile ilan etmiştik.

30 AĞUSTOS YENŞİ BİR ŞAHLANILIN ADIDIR: 30 Ağustos Zaferi, bu kararlılığımızın yeni bir şahlanışa dönüşmesinin adıdır. Türk Milleti, 15 Temmuz’da, emperyalist heveslere karşı istiklalini ve istikbalini koruma hususundaki azmini bir kez daha dünyaya göstermiştir.Tarihimizin her döneminde olduğu gibi bugün de, kendimizle birlikte umudunu bize bağlamış tüm mazlumlar ve mağdurlar için mücadele ediyoruz.

BİZİMLE BİRLİKTE TÜM COĞRAFYAMIZIN GELECEĞİNE YÖN VERECEK: Bu yüce gönüllülük ülkemizin zaafı değil, tam tersine en büyük güç kaynağıdır.Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşması, bizimle birlikte tüm coğrafyamızın geleceğine yön verecektir.

ŞARTLAR NE KADAR ZOR OLURSA OLSUN...Diğer zaferlerimiz gibi, 30 Ağustos da bize, şartlar ne kadar zor olursa olsun başarıya ulaşma konusunda önümüzde daima açık bir yol bulunduğuna işaret etmektedir. Geçtiğimiz 16 yılda ülkemizin kat ettiği mesafe, bize bunun mümkün olduğunu göstermiştir.

BU MÜCADELEYİ MUTLAKA KAZANACAĞIZ: Bugün de yeni zaferlerin, yeni başarıların eşiğinde bulunduğumuza inanıyorum.Türkiye’ye ve Türk Milletine güvenenlerle birlikte mutlaka bu mücadeleyi de kazanacağız.Bu vesileyle bir kez daha, şehitlerimize ve gazilerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.”

ÖNCEKİ HABERLER
Gadiri Hum bayramını kimler kutlar ibadetleri ve Nubde duası
Instagram müjdeyi verdi! Onaylı hesap alımı aktifleşti
Suriye'de sıcak gelişme! Rusya en büyük savaş filosunu Akdeniz'e indirdi
Kandil'den korkunç emir! Cesetleri yakın
Cem Öğet kimdir kaç yaşında Ferhan Şensoy'un eşi ne iş yapıyor?
Bakan Ersoy'dan uyarı! Vatandaşa kazıklanıyormuş hissi vermeyin!
TÜİK Temmuz ayı ihracat rakamlarını açıkladı!
Ferhan Şensoy kimdir kaç yaşında bakın kocası Cem Öğet kim?
Gelinim Mutfakta Ezgi kimdir kaynanası Reyhan hanımla fena tartıştı
Jandarma'ya son dakika operasyon! 34 asker için gözaltı kararı
Yorumlar 27 yorum