BIST 1.539
DOLAR 7,51
EURO 8,96
ALTIN 410,49
İNTERNETHABER TV

25-31 Ocak haftası Boğa burcu yorumu yeni kararla gündemde!

Boğa 25-31 Ocak haftalık burç yorumları aşk, kariyer, para ve diğerlerinin detaylarını Astrolog Uygur Gür internethaber.com için anlattı.

Boğa burcu 25-31 Ocak haftalık burç yorumlarına göre, Boğa burcu bu haftaya Ay, İkizler Burcu’nda iken başlıyor. Ay'ın Balık burcundaki hareketi finansal konularda etkili olabilir. Boğa burcu 25-31 Ocak haftası haftalık yorumlarına göre, perşembe ve cuma günlerine dikkat edelim. İşte Uygur Gür'ün 25-31 Ocak haftalık burç yorumlarına göre Boğa burcunu bu hafta bekleyenler... Yükselen Boğalar pazartesi günü Ay İkizlerde deme ki para konuları dikkat çekiyor biraz hesap, kitap yapıyor olabilirsiniz. Salı itibari ile Ay Yengeç burcunda zihniniz çok faal olacak kararlarınız, planlarınız var ticari faliyetleriniz ön plana çıkabilir. Çarşamba öğleden sonra Ay Pluto karşıtlıkları var bu biraz sizi duygusal anlamda zorluyacak kendinizi bastırılmış hissedebilirsiniz duygusal anlamda.

28 Ocak perşembe itibari ile Ay Aslan burcuna giriş yapacak zaten orada bir Dolunay var demek ki bu Dolunay'la beraber yaşadığınız yer eviniz, yuvanız yani ailevi konular ön plana çıkacak. Kariyeriniz, yaşam alanınız bundan sonra hayatınıza nasıl devam edeceğinize dair bir takım kararlar alıyor olabilirsiniz. 28 Ocak perşembe bir Venüs Pluto karesi yaşanacak yani aşk hayatınızda bir dönüşüm olabileceğini gösteriyor. Bir çoğunuzun mahkemelik, davalık konularında bir şeyler netleşiyor olabilir, yurt dışı bağlantılı işlerinde, ticaretinde orada bir dönüşüm yaşayabilirsiniz bütün bunlar ön plana çıkacak.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Müge Anlı'da kocasını öldürdüğünü itiraf etti! Çocuklarımı korumak için öldürdüm
25-31 Ocak haftası Koç burcu yorumu perşembeye dikkat!
İstanbul'da belediye otobüsünün camını kırıp şoförünü ve oğlunu böyle dövdüler
Adana'da bu berber milyonlarca kez izlendi! Şehir dışından geliyorlar
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'den Anayasa Mahkemesi ve Süleyman Soylu açıklaması
Ahmet Davutoğlu'ndan Karar yazarlarına ziyaret: Tehdit ve saldırılarla ilgili geçmiş olsun dileklerimi ilettim
Survivor'ın eski ismi Barış Murat Yağcı bombayı bu videoyla patlattı
Kağıthane'de otobüsün camını kırıp girdiler! Şoför ve oğluna dayak attılar
Selçuk Özdağ'a 'cinsel istismar' suçlaması! Özdağ ile Metin Özkan birbirine girdi!
Çukur 113. bölüm fragmanı: 4. sezon 21. bölüm