BIST 4.963
DOLAR 18,63
EURO 19,63
ALTIN 1.077,07
HABER /  DÜNYA

14 Şubat'ta boşanma anonsu yap, kazan!

Yeni Zelanda'da özel bir radyo istasyonu Sevgililer Günü için hazırladığı yarışmada canlı yayına çıkarak eşine boşanmak istediğini söyleyen kişiyi ödüllendireceğini açıkladı.

Abone ol

Yeni Zelanda'da yayın yapan 'The Rock' adlı radyo Sevgilier Günü için özel olarak hazırladığı yarışma programında eşinden boşanmak isteyen bir erkeğin canlı yayında bu isteğini karısına söylemesi halinde o kişinin bütün boşanma masraflarını karşılayacağını duyurdu.

'Boşan kazan' adlı programa ilgi büyüktü. Hemcinsleri arasından seçilen Sam adlı 31 yaşındaki yarışmacının 14 Şubat günü canlı yayında karısını arayarak 'sevgililer günü' hediyesini vermesi bekleniyor.

Yarışmanın ülkedeki aile terapistlerini ayağa kaldırdığı belirtilirken konuyla ilgili bir açıklama yayınlayan aile sağlığı kuruluşlarından 'Family First'ün başkanı Bob McCoskrie şunları söyledi:

'Bu program tamamen insanların zaafından yararlanıyor. Çiftlerin boşanma masraflarını ödeyeceklerini söylüyorlar peki ya ayrılma sonrasında oluşacak travmaları atlatmaları için gidecekleri doktorların parasını da ödeyeckler mi?'

'The Rock' geçen yıl 'Gelin kazan' adlı bir yarışma düzenlemiş ve kazanan kişiyi kendisine uygun bir eş bulması için 12 günlük Ukrayna tatiline göndermişti.