eposta yazdır zoom+ zoom-

Youtube fenomenlerine büyük şok bunu duyunca çıldıracaklar!

Youtube fenomenlerine büyük şok bunu duyunca çıldıracaklar!

Youtube her gün yeni fenomen yaratmaya devam ediyor. Youtube'a video yükleyerek milyonlar kazanan Youtuber'lara kötü haber geldi. Youtube'dan yapılan açıklamaya göre video yükleyerek para kazanmak artık daha da zorlaşacak.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 18-01-2018 08:12 - Güncelleme: 18-01-2018 08:12

Danla Bilic, Enes Batur gibi birçok fenomen yaratan Youtube yeni bir düzenlemeye gidiyor. Yapılacak yeni düzenlemeye göre reklam gelirleri daha da sıkılaştırılacak. Yani Youtube'dan para kazanmak artık çok kolay olmayacak!

BBC'nin haberine göre, bundan böyle YouTube'daki videolara, yayınlayanın iki kriteri yerine getirmemesi halinde reklam eklenemeyecek. Bu iki kriterin, en az bin abone sayısı ve içeriğin son bir yılda asgari 4 bin saatten fazla izlenmesi olduğu belirtildi. YouTube yeni uygulamanın 9 ay önce belirlenen toplam 10 bin görüntülenmeden "daha yüksek bir standart" olduğunu açıkladı. Yani YouTube eskisi gibi kolay kolay video yükleyenlere para akıtmayacak.

YouTube, yeni kuralların, "istenmeyen içerik yükleyenler, taklitçiler ve diğer kötü aktörler" ile mücadeleye yardımcı olacağını, "uygunsuz videoların gelir sağlamasını" engelleyeceğini bildirdi.  Yeni kurallar çerçevesinde YouTube çalışanlarının, büyük reklam markalarının popüler içerikle eşleştiği kategoriye eklenmeden önce tüm klipleri bizzat gözden geçireceği aktarıldı.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Youtube fenomenlerine büyük şok bunu duyunca çıldıracaklar! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • ali 23 Ocak 2018 10:46 Kendilerine gelince her imkani sunarlar hele bir de zam sa akp.chp.mhp. saniyesi gecmeden meclisden hemen gecer ben allaha havale ediyorum

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro