eposta yazdır zoom+ zoom-

Yeni Akit Cem Küçük'ü gömdü : 'İçimizdeki siyonist!'

Yeni Akit Cem Küçük'ü gömdü : 'İçimizdeki siyonist!'

Cem Küçük televizyonda Mavi Marmara için kullandığı sözler sebebiyle kendi camiasında taşa tutuldu. En ağır tepkilerden biri de Yeni Akit Gazetesi'nden geldi. Gazetenin sitesinde Cem Küçük için 'içimizdeki siyonist' ifadesi kullanıldı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 20-04-2017 13:08 - Güncelleme: 20-04-2017 13:08

İktidara yakın kalemlerden Cem Küçük, Mavi Marmara açıklaması sebebiyle zorda. En sert tepkiyi kendi camiasından alan Cem Küçük, Yeni Akit tarafından da 'siyonist' suçlamasına maruz kaldı.

Cem Küçük'ün “Radikal İslamcılarla ve Mavi Marmara’daki manyak tiplerle yolların ayrılması gerek" sözlerine ağır tepki veren Akit,  "İçimizdeki Siyonist deşifre oldu! Mavi Marmara için skandal sözler" başlıklı bir haber yayımladı.

yeni akit cem küçük haberi Yukardaki fotoğrafla verilen haberde, "Siyonistlerin sözcüsü gibi konuşan ve Müslüman düşmanları ile aynı dili kullanan Cem Küçük" ifadesi kullanılırken, Küçük'e İHH Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Sönmez'in de tepki verdiği belirtildi. Sönmez'in "Seni dava manyağı yapacağız içimizdeki İsrailli Cem Küçük" ifadelerini kullandığı kaydedildi.

Yeni Akit, Cem Küçük için, "pek çok sefer ipin ucunu kaçıran Cem Küçük isimli gazeteci gerçek yüzünü deşifre etti" yorumunda bulundu. Cem Küçük için 'operasyon gazetecisi' tanımında bulunan Yeni Akit, onu Fethullah Gülen üzerinden de vurdu. Akit 'Cem Küçük'ün Fetullah Gülen güzellemesi' diyerek bir başka haberi de sitesinden yayınladı.

CEM KÜÇÜK NE DEDİ?

Cem Küçük katıldığı televizyon kanalında canlı yayında Mavi Marmara için olay bir yorumda bulundu. Cem Küçük sonrasında da özür diledi. Ayrıntıları aşağıdaki habere tıklayarak okuyabilirsiniz.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Yeni Akit Cem Küçük'ü gömdü : 'İçimizdeki siyonist!' haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • adalet 20 Nisan 2017 14:21 e ne var bunda erdoğanda banamı sormuştunuz giderken demişti mavi marmara için, gerçi o zaman iyi malzeme yapılmıştı seçimlerde köprüyü geçene kadar mesele

    CEVAP YAZ 3 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro