eposta yazdır zoom+ zoom-

Ufak Tefek Cinayetler 26.yeni bölüm fragmanı yayınlandı Merve Oya'ya ne yapacak

Ufak Tefek Cinayetler 26.yeni bölüm fragmanı yayınlandı Merve Oya'ya ne yapacak

Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Ufak Tefek Cinayetler 25.son bölümde herkes Merve'nin Oya Serhan aşkı karşısında ne yapacağını merak ediyor. Ufak Tefek Cinayetler 25.son bölüm ardından Ufak Tefek Cinayetler 26.yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 17-04-2018 13:20 - Güncelleme: 17-04-2018 13:20

Star TV ekranlarında fırtınalara estiren, izleyiciyi her hafta merak içerisinde bırakan Ufak Tefek Cinayetler 25.son bölümüyle de aynı şeyi yaptı. Merve'nin Oya ile Serhan'ın aşkını öğrendikten sonra neler yapacağı merak konusu. Ufak Tefek Cinayetler 25.son bölüm ardından Ufak Tefek Cinayetler 26.yeni bölüm önizlemesi yayınlandı. Hadi gelin Ufak Tefek Cinayetler 25.son bölüm özetine bir göz atalım hemen ardından Ufak Tefek Cinayetler 26.yeni bölüm fragmanını izleyelim.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 25.SON BÖLÜMDE NELER OLDU ÖZETİ; Merve hem Sarmaşık’a rezil oldu hem de büyük gerçeği nihayet öğrendi! Şimdi başlasın işte büyük savaş! Kimse bilemez aklından ne geçtiğini. Hiç beklenmedik hamleler yapmaya başlıyor Merve... Bu aşk, Oya’nın sonunu getirecek gibi. Sarmaşık artık tutuşmaya başladı. Diğer tarafta Kemal başkomiser yeni bir ipucu yakaladı, cinayeti aydınlatıyor artık. Kim öldü? Kim öldürdü?

Merve ile Oya'nın kapıda karşı karşıya kaldığı o anda neler oldu? Merve Oya'ya ne yaptı? Ufak Tefek Cinayetler nefes kesen yeni bölümü ile Salı akşamı Star’da..

UFAK TEFEK CİNAYETLER 26.YENİ BÖLÜM FRAGMANI

UFAK TEFEK CİNAYETLER 26.YENİ BÖLÜM İLK SAHNE

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ufak Tefek Cinayetler 26.yeni bölüm fragmanı yayınlandı Merve Oya'ya ne yapacak haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro