YAZARLAR

Alper TEKBAŞ

Alper TEKBAŞ

alpertekbas@gmail.com @ rss Eklenme Tarihi: 21 Şubat 2014 00:00 - Güncelleme: 24 Ekim 2015 15:08

Türk Mutfağından Anlamlı Ödül...

The Marmara Antalya Otelinde gerçekleşen Osmanlı Mutfak Kültürü ve Tadım Günleri Gala Gecesinde TAFED Prestij ödüllerinde %87 oy oranıyla almış olduğum bu ödül sizlerle paylaşınca anlamlı ve özel.

     alper-tekbas-tafed-odul.jpg                 

Türkiye ve dünyanın dört bir yanından oylarınızla sonuna dek beni desteklediniz, biz olduk. Çok değerli ailem, dostlarım, kıymetli okuyucularım ve sevgili izleyicilerim bu ödül sizlerin. Türk mutfağının değerli şeflerine ayrıca teşekkür ederim.

  1392933681_alper-tekbas-the-marmara.jpg

The Marmara Antalya yiyecek içecek müdürü Serhat Tunç ve ekibi bu özel gecede konuklara ağırlama sanatının incelikleriyle ev sahipliği yaptı.

 1392933736_alper-tekbas-ismail-karatas.jpg

Ödül töreni açıklandıktan hemen sonra sizlerden gelen yoğun ilgi, destek ve kutlama tebrikleri beni son derece duygulandırmış ve mutlu etmiştir. Türk turizminin emektarları, değerli otel çalışanları, yöneticileri ve otel yönetim kurulu başkanlarına tüm kalbimle en samimi duygularımla şükranlarımı sunuyorum. Bu çetin yolda beni hiç yalnız bırakmayan internet medyası editörlerimiz, mesai arkadaşlarım, Atv Avrupa ekibi Hayatla Beraber Programı, KKTC Kanal T Televizyonu Cyprus Paparazzi Programı, Aral Grup ve Turkkey Dergisi, Klass Magazine, Moda Kreatörüm Nevin Alp Hanımefendiye,  Turizm Acentalarına ayrıca teşekkür ederim.

 
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Türk Mutfağından Anlamlı Ödül... yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Alper TEKBAŞDİĞER YAZILARIAlper TEKBAŞ
TÜMÜ

AÇIK GÖRÜŞ TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro