eposta yazdır zoom+ zoom-

Taşeron kadro başvurusu Ankara Adliyesi red ve kabul listesi

Taşeron kadro başvurusu Ankara Adliyesi red ve kabul listesi

Taşeron işçi kadro başvuru sonuçları gelmeye devam ediyor. 12 Ocak tarihinde biten taşeron kadro başvuru sonuçları Ankara Batı Adliyesi listesi belli oldu. Ankara Batı Adliyesi kadroya geçen taşeron işçilerin listesi internethaber'de.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 29-01-2018 09:13 - Güncelleme: 29-01-2018 09:13

Binlerce taşeron işçinin beklediği kadro sonuçları belli olmaya başladı. Mart ayında yapılacak sınav öncesinde Ankara Batı Adliyesi başvurusu red ve kabul edilen taşeron işçiler listesi haberimizde.

Ankara Batı Adliyesi de, taşeron işçi başvuru sonuçlarını açıkladı.76 kişinin başvurduğu sonuçlar belli oldu. 73 kişinin başvurusu kabul edilirken 3 kişinin başvurusu da reddedildi. Ankara Batı Adliyesi tarafından yapılan açıklamada, " Ankara Batı Adliyesi, Mülhakat Adliyeleri (Kahraman Kazan, Kızılcahamam, Beypazarı, Nallıhan), Ayaş Açık Ceza İnfaz Kurumu ve Adalet Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığı Ankara Personel Eğitim Merkezinde; 4734 sayılı Kanun ve diğer mevzuattaki hükümler uyarınca personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alım sözleşmesi kapsamında çalıştırılmakta olan taşeron işçilerinin, 20/11/2017 tarih ve 696 sayılı Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Düzenlemeler Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamenin 127 nci maddesiyle 27/06/1989 tarihli ve 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye eklenen geçici 23. madde kapsamında sürekli işçi kadrosuna geçiş talebine ilişkin başvuruları incelenmiş olup, başvurusu kabul edilerek sınava katılmaya hak kazanan ve başvurusu kabul edilmeyerek sınava girmeye hak kazanamayan kişilere ait listeler ekte yayınlanmıştır. 1 Ocak 2018 tarih ve 30288 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan usul ve esasların 10 Maddesinde belirtilen "İnceleme neticesinde şartları taşıdığı ve taşımadığı tespit edilenlerin isimleri, çalıştıkları teşkilat ve/ veya birimin de belirtilmesi suretiyle müracaat ettikleri birimlerce / idarece ilan (internet veya kurumca belirlenecek şekilde) edilir ve bunlar yükleniciye bildirilir. Bu şekilde yapılan ilan tebliğ yerine geçer. Başvuru sahiplerine ayrıca tebligat yapılmaz." maddesi uyarınca ilgili kişilere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
Sınava girme hakkı elde edemeyenlerin, ilan tarihinden itibaren 3 gün içerisinde başvuru yaptıkları birimlere gerekçesini de belirtmek suretiyle yazılı olarak müracaat etmeleri gerekmektedir. İtiraz edilmemesi halinde sınava girmeye hak kazananlara ait listeler kesinleşecektir.
Sınava katılmaya hak kazanan adaylar ile hak kazanamayan kişilere ilanen tebliğ olunur" denildi.

ANKARA BATI ADLİYESİ BAŞVURUSU KABUL EDİLENLER

ANKARA BATI ADLİYESİ BAŞVURUSU REDDEDİLENLER

Taşeron kadro listesi duyurular ilan edilme ve sınav takvimi

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Taşeron kadro başvurusu Ankara Adliyesi red ve kabul listesi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro