YAZARLAR

İsmail GÜZEL

İsmail GÜZEL

iguzel@nestech.net @ rss Eklenme Tarihi: 11 Mayıs 2016 16:17 - Güncelleme: 11 Mayıs 2016 16:17

Sonunda Herşey Aslına Döner

Siyaset üretemeyen lakin barbarlığı siyaset sanan malum ülkeler ne yapacağını şaşırdı.Batı umudunu teröre bağlamış durumda.Çıkarlarını terör üzerinden yürütmeye çalışan AB, karşılarında siyasi manevralar yapan dirayetli bir akıl ile karşılaştıkların da saçmalama konusunda üzerine düşeni fazlası ile yapıyor.

Türkiye'nin iç işlerine şu ya da bu bahaneler ile karışmayı kendine huy edinmiş Avrupa Birliği, terörle mücadele yasanı değiştir diyor.Aslında dediği şudur "biz pkk'ya her çeşit silah mühimmat lojistik yardımları yapıyoruz.Pkk cinayet şebekesi bizim için bölgede kaos oluştursun, Türkiye'nin elini zayıflatsın diye cinayetlerini işlerken siz Türk Devleti, adamlara bölgeyi dar ettiniz adamları perişan edip tükettiniz, planlarımızı alt üst ettiniz, bu şimdi olacak iş mi" diye hayıflanıyor.

Batı, siyasetine yüzlerce yıl boyun eğdikleri bu milletin ayağa kalkması ile gücün el değiştireceğini düşündükleri için her türlü elementi Türk Devletine karşı kullanmak dan bir salise bile geri kalmaz .

Avrupa Birliği adil değil,

Kendilerinden olmayana adaleti haram kılan batı, Pkk'ya, Daeş'e, Ypg'ye kısaca bölgede ki tüm terör guruplarına kendi çıkarları doğrultusunda silah sağlıyor.Pkk'nın elindeki silahların üçte biri Alman, Kilis’e düşen roketler İngiliz.Kısaca batının Türkiye ile savaşı terör örgütleri üzerinden gerçekleşip devam etmekte.

Eski yöntemleri kullanarak Türkiye'yi kendince şekillendirmek ve diz çöktürmek isteyen, Ortadoğuya yön vermeye çalışan Avrupa, Türkiye'nin siyasi hamleleri ile artık bölgede istediğini eskisi gibi alamayacak.

Batı kurulan İslam Ordusuna karşı hamlesiz kaldı,

Tüm islam aleminin gözü kulağı Türkiye'de.Türk milleti hiç bir zaman buyruk altına girmedi.Bu millet her dönem devletini kurdu.Türkiye demek İslam dünyası demek.Türkiye'yi çökertmek İslama darbe demek.Yeryüzünde İslama hizmet ve İslam alemini bir araya getirecek tek millet müslüman Türk'ler dir.

Bunlar batı tarafından net olarak biliniyor.Müslüman birliğinin liderliğini bir Türk'ün alması, İslam ordusunun kurulması, Türk topluluklarının kurduğu Turan Ordusu, Avrupayı dehşete düşürmekte.

Şayet bu coğrafyalar da birileri islamın adını lekelemeye çalışan terör örgütlerine karşı bir şeyler yapacaksa, bunu yapmak, o terör örgütlerinin mağdur ettiği ülkelere düşer.Kurulan askeri gücün, İslam ülkelerinde devam eden terör faaliyetlerini bitirmek ve olabilecek diğer karışıklıkları kontrol altında tutmak, böylece minimal zarar ile ülkeyi normal düzene geçişi, malum ülkelerinde de sadece bu ülkelere ticaret ya da turist gibi gelip gitmesi sağlanmış olacak.

Ancak doğru olursan kazanırsın, ancak dik durursan kazanırsın, rüzgara göre eğilen, rüzgara göre yön değiştiren, kalıba göre şekil alan, ilke tanımayan, ahlak ve edep tanımayan hiçbir mücadele zafer kazanamaz, başarı sağlayamaz, menzile ulaşamaz.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Sonunda Herşey Aslına Döner yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Misafir 15 Mayıs 2016 20:48 Bu ulkenin kurulusu Ataturk oldugu icin demek ki Cumhuriyete,Ataturk e donecegiz.Ozumuzu bulacagiz insallah...

    CEVAP YAZ 2 1
REKLAM
İsmail GÜZELDİĞER YAZILARIİsmail GÜZEL
TÜMÜ

AÇIK GÖRÜŞ TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro