eposta yazdır zoom+ zoom-

Sen Anlat Karadeniz 6.yeni bölümde ne olacak Tahir Nefes aşkı gitgide büyüyor

Sen Anlat Karadeniz 6.yeni bölümde ne olacak Tahir Nefes aşkı gitgide büyüyor

ATV ekranlarında her Çarşamba saat 20.00'de izleyiciyi ekrana bağlayan Sen Anlat Karadeniz 6.yeni bölüm ile yine heyecan yaratacak. Tahir ve Nefes birbirlerine daha çok bağlanıyor. Sen Anlat Karadeniz 6.yeni bölümde neler olacak? Sen Anlat Karadeniz 6.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Tüm detaylar haberimizde.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 28-02-2018 12:01 - Güncelleme: 28-02-2018 12:01

TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul'u sadece 5 haftada tahtından eden ATV'nin yeni dizisi Sen Anlat Karadeniz 28 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00'de izleyici ile buluşacak. Her bölümde temponun gitgide arttığı dizide Nefes, Vedat'ın iki dudağının arasından çıkacak söze muhtaç kalacak gibi. Peki Sen Anlat Karadeniz 6.yeni bölümde neler olacak? Hadi gelin Sen Anlat Karadeniz 6.yeni bölüm özetine bir gözatalım...

SEN ANLAT KARADENİZ 6.YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK; Mustafa, Eyşan’ı kaçırarak alamadığı cinayet itirafını, Vedat’a Yiğit’i teslim ederek almıştır ama vicdan azabından kıvranmaktadır.
Tahir’in canı emniyettedir ama Vedat’ın Nefes’e karşı eli güçlenmiştir. Vedat, bir anneyi evladıyla tehdit ederse, kazanacağından emindir. O güvenle, Nefes’e şartını koşar. “Yiğit’i görmek istiyorsan, evlen benimle!” 

Annesinden ilk öğrendiği rakamlar 155 olan Yiğit ise, tutulduğu evden kaçabilmek için türlü planlar yapar. Yiğit’i bir yandan ararken bir yandan onun yokluğuna birlikte katlanan Tahir ve Nefes ise, aralarındaki anlaşmazlıkları rafa kaldırırlar ve birbirlerine sımsıkı tutunurlar. Ancak, birlikte acıya dayanma hali yanlış anlaşılır ve Dağdevirenler cephesinde kıyamet kopar. Bu öfke, Nazar’ın şeytanın inine girmesine neden olur.

Tahir, Yiğit’e ulaşabilmek için neler yapacak? Kendisini aldattığını sandığı kocasını evde tüfekle karşılayan Asiye, Mustafa’nın aslında neler çevirdiğini öğrenecek mi? Nefes, Vedat’ın evlenme teklifini kabul edecek mi yoksa oğlunun yokluğuna rağmen şeytana direnmeyi mi seçecek?

 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Sen Anlat Karadeniz 6.yeni bölümde ne olacak Tahir Nefes aşkı gitgide büyüyor haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro