eposta yazdır zoom+ zoom-

Salih Tuna'ya en sert tepki Bakan Kılıç'tan işgüzarlık değilse...

Salih Tuna'ya en sert tepki Bakan Kılıç'tan işgüzarlık değilse...

Yeni Şafak gazetesi yazarı Salih Tuna'nın AK Parti gençliğini hedef alan açıklamalarına en sert tepki Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'tan geldi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 14-08-2016 15:11 - Güncelleme: 14-08-2016 15:11

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası AK Parti gençliğini yetersiz bulan Yeni Şafak gazetesi yazarına sert tepki gösterdi. 

AK Parti gençliğini 'slogan üretememekle' suçlayan Salih Tuna, "AK Parti'nin bir gençliği var mı?" diyerek eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Hükümet kanadından Salih Tuna'ya ilk tepki Bakan Akif Çağatay Kılıç'tan geldi.

Kılıç, Twitter hesabında yaptığı açıklamada, "Ak Parti Gençliğini başarısızlıkla suçlamak işgüzarlık değilse, ya akıl tutulmasıdır ya da körlüktür" dedi.

Kılıç, Twitter'dan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"15 Temmuz'da hainlere meydan okuyan Ak Parti Gençliğini başarısızlıkla suçlamak işgüzarlık değilse, ya akıl tutulmasıdır ya da körlüktür !

Ak Parti Gençliği o gece siyaseti bir kenara bırakarak parti bayraklarıyla değil, Türk bayraklarıyla çıkmıştır meydanlara !

Kahraman Gençliğimiz söylemlerini de, eylemlerini de, sloganlarını da Milletle birlikte sokaktaki demokrasi destanıyla yazmıştır !

Ak Parti Gençliği slogan ve pankart gençliği değil, Milletin Sesi ve Vicdanı olduğunu 15 Temmuz'da bir kez daha açıkça göstermiştir.

Ak Parti Gençliğini televizyon ekranlarından "Özeleştiri" süsüyle zan altında bırakanları kahramanlarımızdan özür dilemeye çağırıyorum !

15 Temmuz gecesi hiçbir siyasi parti ayrımı gözetmeksizin milli iradeye ve demokrasiye sahip çıkan tüm GENÇLİĞİMİZE teşekkür ediyoruz."

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Salih Tuna'ya en sert tepki Bakan Kılıç'tan işgüzarlık değilse... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR7 YORUM
  • reel 15 Ağustos 2016 14:29 akpartili gençler slogan atmaz. kendini tankın merminin önüne atar. farkı anlayamadıysan yapacak bişey yok.

    CEVAP YAZ 2 0
KİMDİR ?
Akif Çağatay Kılıç
AKİF ÇAĞATAY KILIÇ KİMDİR?

AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, 64. Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'nde Gençlik ve Spor Bakanlığı görevini yapacak. 61. ve 62. Türkiye Cumhuriyeti Hükümetleri ile 63. Hük&uum

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro