eposta yazdır zoom+ zoom-

Sağlıklı ve pratik tarifler Mini Gurme'de!

Sağlıklı ve pratik tarifler Mini Gurme'de!

Anneler aradıkları sağlıklı, özel tarifleri ve pratik beslenme önerilerini Mini Gurme’de buluyor.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 05-03-2018 14:46 - Güncelleme: 05-03-2018 14:46

Her çocuk farklıdır, her çocuğun sevdiği ve sevmediği yemek de farklıdır. Üstelik hem yaşına hem de alması gereken besinlere göre değişik tarifler bulmak da o kadar kolay değildir.

Mini Gurme, bazıları beslenme uzmanı onaylı, gıda teknikeri önerileri ile yemek stilistinin renklendirdiği tarfilerini anneler ile buluşturuyor. Çocuğunuz için hazırlayabileceğiz bir çok farklı ve pratik tarif Mini Gurme'de sizi bekliyor.Instagram, facebook, twitter başta olmak üzere sosyal mecralarda yer alan Mini Gurme'ye ayrıca www.minigurme.com adresinden de ulaşılabiliyor.Yazar Zeynep Fidan’ın yönettiği sitede anneler, hem çocukları için sağlıklı, pratik yemek tariflerini bulabilecekler hem de baslenme alışkanlıkları ile ilgili bir çok bigiye ulaşabilecekler. Annelerin ilgi gösterdiği diğer bölümler ise; haftalık menüler, dertleşiyorum, özel durumlarda beslenme gibi ilgi çekici ve interaktif içeriklerden oluşuyor.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Sağlıklı ve pratik tarifler Mini Gurme'de! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro