BIST 7.855
DOLAR 28,91
EURO 31,14
ALTIN 1.883,06
HABER /  MAGAZİN

Gül Gölge boşandı eşi Murat Saygı kimdir? Kocasını aldattı mı?

Gül Gölge eşi Murat Saygı'dan tek celsede boşandı. Gül Gölge Saygı'nın kocasını aldattığı iddia edilmişti. İddiaya göre Gül Gölge ünlü basketbolcuya evliliğini bitiren mesajlar atmıştı. Peki Gül Gölge'nin eşi kimdir çocukların velayetini kim aldı?

Abone ol

İstanbul Aile Mahkemesi’nde “gizli” görülen davaya davacı Gül Gölge Saygı ile avukatları Ozan Gökçe ve Elif Demir, davalı Murat Saygı ile avukatları Cenk Gümüş, Melis Özenbaş ve İlmutluhan Selçuk katıldı. Saat 10.30’da başlayan duruşma yarım saat sürdü. Mahkeme hakimi anlaşmalı görülen boşanma davasında taraflara boşanmakta kararlı olup olmadıklarını sordu.

Gül Gölge Saygı ile Murat Saygı da boşanmak istediklerini mahkemeye bildirdi. Mahkemeye sunulan boşanma protokolü çerçevesinde tarafların boşanmasına karar verildi. Mahkeme müşterek iki çocuğun velayetine anneye verdi. Babanın çocuklarla haftanın ve ayın belirli günlerinde şahsi ilişki kurmasına karar veren mahkeme, ayrıca babanın çocuklarına iştirak nafakası ödemesine karar verdi.

Duruşma çıkışı açıklama yapmak istemeyen Gül Gölge Saygı basın mensuplarının ısrarlı soruları üzerine “Boşandık” dedi. Çift adliyeden birlikte ayrıldı. Ali ve Emir adında iki çocukları olan çift, kavga- gürültü etmeden 11 yıllık evliliklerini bitirdiler.

Murat Saygı’dan boşanacakları yönünde çıkan haberlerle ilgili daha önce açıklama yapan Gül Gölge Saygı, “Eşimle ayrılık kararı aldığımız doğrudur. Hukuksal süreç başladı. Bundan sonra bilinçli birer anne baba ve iki dost olarak yollarımıza devam edeceğiz. Güzel dilekleriniz için teşekkürler” diye konuşmuştu. Gül Gölge Saygı, son olarak bir TV kanalında moda programında jüri üyeliği yapıyordu.

Gül Gölge'nin eşi Murat Saygı kimdir işte kocası ve çocuklarıGül Gölge'nin eşi Murat Saygı kimdir işte kocası ve çocuklarıGül Gölge'nin eşi Murat Saygı kimdir işte kocası ve çocuklarıGül Gölge'nin eşi Murat Saygı kimdir işte kocası ve çocuklarıHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN