eposta yazdır zoom+ zoom-

Sağlık Bakanlığı'ndan Baykal açıklaması

Sağlık Bakanlığı'ndan Baykal açıklaması

Sağlık Bakanlığı, Almanya'dan Türkiye'ye getirilen CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın sağlık durumu hakkında açıklama yaptı. Bakanlık, Baykal'ın sağlık durumunun iyi olduğunu tedavisinin sürdüğünü duyurdu.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 21-03-2018 19:43 - Güncelleme: 21-03-2018 19:43

Almanya'dan getirilen CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın tedavisine Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde devam ediliyor.

Beyin damarlarındaki tıkanıklık nedeniyle yoğun bakımda tedavi görüp daha sonra Almanya'ya giden CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Türkiye'ye döndü. Baykal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı üzerine Almanya'ya gönderilen ambulans uçakla Türkiye'ye getirildi.

3.5 ay sonra Türkiye'ye dönen eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın tedavisine Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde devam edilecek.

SAĞLIK BAKANLIĞI'NDAN AÇIKLAMA

Baykal sağlık durumuyla ilgili Sağlık Bakanlığı'dan da açıklama geldi. Açıklamada, Baykal'ın Palyatif Kliniğine kabul edildikten sonra anesteziyoloji ve reanimasyon, fizik tedavi, kardiyoloji, göğüs hastalıkları öğretim üyeleri tarafından değerlendirildiği belirtilerek, "Sayın Deniz Baykal'ın genel durumu iyi, bilinci açık durumdadır. Mevcut durumu doğrultusunda gerekli tıbbi tedavisi ve bakımı devam etmektedir. Fizik tedavi bölümü tarafından fizyoterapi programı uygulanmaya başlamıştır." ifadesi kullanıldı.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Sağlık Bakanlığı'ndan Baykal açıklaması haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro