BIST 1.061
DOLAR 7,29
EURO 8,53
ALTIN 477,15
HABER /  MEDYA

Savaşçı 37. bölüm fragmanı nefesler tutulacak

Savaşçı 37. yeni bölüm fragmanı şimdiden merak ediliyor. 25 Mart Pazar akşamı ekrana gelecek olan Savaşçı 37. yeni bölümde neler olacak? Son bölümüyle büyük beğeni toplayan Savaşçı 37. yeni bölüm fragmanı İnternethaber'de.

Abone ol

FOX TV'de pazar akşamları ekrana gelen ve yayınlandığı gün reytinglerde üst sıralara yerleşmeyi başaran Savaşçı dizisi, son bölümüyle yine izleyicileri ekrana kilitledi. Herkes şimdiden Savaşçı 37. yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı. 

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?  Kutalmış Paşa’nın verdiği özel göreve hazırlanan Yüzbaşı Kağan ve Haydar, öncelikle Kuzgun’un yapacağı eylemi bertaraf edecek ve bu onları asıl hedefe götürecektir.

Diğer taraftan Kuzgun’un büyük bir katliam peşinde olduğu ve bunu Türkiye yapmış gibi göstereceği yönündeki istihbarat Kılıç Timi’ni harekete geçirir. General Kutalmış ve Albay Kopuz’un yaptıkları plan doğrultusunda Kılıç Timi, Kuzgun ve adamlarını adım adım izler ve ne tür bir hazırlık içinde olduklarını çözer. Çok acımasız ve toplu bir katliam peşinde olan Kuzgun’u durdurmak için zamana karşı yarışan Kılıç Timi, öncelikle sivilleri kurtarmak için kendi canlarını hiçe sayarlar. 

Albay Kopuz komutasındaki Kılıç Timi ölüme bu kadar yaklaşmışken Ankara’ya gelen haber, herkesin yüreğine ateş düşürür.

SAVAŞÇI 37. BÖLÜM FRAGMANI:

ÖNCEKİ HABERLER
Emine Erdoğan, Canan Karatay'ı kabul etti
Şeker- İş Sendikası'ndan CHP'ye ziyaret
Tekirdağ'da terör propagandası: 6 gözaltı
İsrail'de Ahed Tamimi hakkında karar verildi!
Olay yaratacak iddia! Ünlü ismin annesi ilaç verilerek öldürüldü
Okullar ne zaman açılıyor 2020-2021 eğitim takvimi gönderildi
Yorumlar 1 yorum